Чемпіонат України: Символічна збірна 22-го туру

29 березня 2010, 14:15
0
4
Мілевський заспокоїв пристрасті навколо Газзаєва

У минулі вихідні в Україні відгриміли бої 22-го туру національної футбольної першості серед команд Прем'єр-ліги. Сайт Bigmir)Спорт пропонує Вашій увазі свою версію головних героїв туру.

Українська Прем'єр-ліга. Символічна збірна 22-го туру за версією редакції Bigmir)Спорт: Коваль - Федецький, Лисицький, Михалик, Шандрук - Ткачук, Рожок, Опанасенко, Коноплянка, Вілліан - Мілевський

Максим Коваль (2) - юний голкіпер запорізького Металурга забезпечив своїй команді надійний тил в поєдинку з луганською Зорею, демонструючи відмінну реакцію і дорослу холоднокровність. Правда, вона залишила 17-річного героя після того, як боковий арбітр дав сигнал зарахувати гол після удару Лазаровича. Однак Віктор Швецов повернув юне дарування на землю, виписавши Ковалю жовту, яка, сподіваємось, не зіпсувала настрою Максиму.

Артем Федецький (7) - рекордсмен символічних збірних Вigmir)Спорт і кращий бомбардир Карпат в матчі проти Дніпра зосередився виключно на оборонних діях, адже йому довелося протистояти дуже активному лівому флангу суперника в особі Денисова та Коноплянки. Однак зі своїми функціями він впорався на відмінно, про що свідчить підсумковий рахунок поєдинку.

Відзначимо, що своє місце під сонцем Федецький здобув в заочній боротьбі з іншим екс-гірником Олегом Карамушкою з Оболоні, який дуже добре відіграв у матчі проти Закарпаття, не дозволивши розгулятися у себе на фланзі ні Іванову (крім одного-єдиного проходу в кінці першого тайму ), ні героєві мід-уїка Тришовичу (їх безсилля було визнано Ігорем Гамулою і обидва були замінені).

Віталій Лисицький (1) - центральний захисник Кривбасу ефективно діяв проти атаки Ворскли, а його підключення до стандартів призвело до пенальті у ворота полтавчан.

Тарас Михалик (2) - в матчі проти Металіста замінив в основі дискваліфікованого Євгена Хачеріді, і не тільки не дав забити харків'янам, а й сам записав на свій рахунок дуже важливий перший гол.

Олег Шандрук (3) - захисник Чорноморця відбирав, підчищав, а також врятував команду від голу після помилки Руденка. Крім того, Олег завдав найнебезпечніший удар своєї команди в другому таймі.

Андрій Ткачук (1) - середня лінія Карпат впевнено впоралася з маститими дніпропетровськими опонентами (Назаренко, Ферейра, Калініченко і Ротань були не схожі самі на себе, а Коноплянка виявився тим самим воїном, який у полі не воїн). А гольова передача нашого героя на Худоб'яка взагалі гідна окремої похвали.

Сергій Рожок (2) - свою триматчеву вимушену відсутність через дискваліфікацію Сергій відзначив відчайдушним ударом по воротах Закарпаття - йому вдалося те, що не змогло зробити трьома днями раніше імените Динамо.

Євген Опанасенко (1) - заслуга півзахисника в третій перемозі запорізького Металурга цього року незаперечна - два його удари допомогли позначити підсумкові 3:1 на табло стадіону.

Євген Коноплянка (2) - молодий вінгер прикрасив своєю грою намагання Дніпра протистояти Карпатам. Своїми реактивними проходами він замучив оборону львів'ян, ось тільки партнери його поривів не підтримали.

Вілліан (2) - довгих 14 хвилин протримався Арсенал у Донецьку. А далі технарі Луческу творили, що хотіли. Одним з кращих став Вілліан, який зробив рахунок 2:0 до середини першого тайму і тим самим фактично вбив інтригу.

Мілевський (5) - Артем прокинувся. Так, варто відзначити два голи динамівського форварда у ворота не абикого, а команди його нинішнього наставника по збірній України. Однак цей дубль - зовсім не привід для самозаспокоєння.

У дужках вказано кількість потраплянь гравця до збірних турів.