30 березня 2010, 22:38
0
9
Шамах зрівняв рахунок, але його команді це не допомогло

У вівторок, 30 березня, відбувся перший матч 1 / 4 фіналу Ліги Чемпіонів між французькими Ліоном і Бордо. Гості наробили чимало помилок, посприявши всім трьом голам Ліона. На поєдинок-відповідь підопічні Лорана Блана мають налаштовуватися краще.

Ліга Чемпіонів. 1 / 4 фіналу. Перший матч

Ліон (Франція) - Бордо (Франція) - 3:1

Гол: Лісандро (10, 71-пен.); Бастос (33) - Шамах (14)

Попередження: Гову (75); Лопес (81)

Ліон. Стад Жерлан. Початок матчу: 21.45

Арбітр: Фелікс Брих (Німеччина)

Ліон: Льоріс; Ревейєр; Кріс; Бодмер; Сіссоко; Макун; Тулалан; Пьяніч; Бастос; Дельгадо (Гоналон, 86); Лісандро

Тренер: Клод Пюель

Бордо: Каррассо; Шальме (Енріке, 82); Сане; Сіань; Тремулінас; Фернандо; лашіл; Гуффран (Бельон, 84); Гуркюфф; Вендел (Жюссі, 72); Шамах

Тренер: Лорна Блан

Фінальний свисток.

89-а хвилина. Макун виграє боротьбу і головою б'є по воротах - Тремуллінас виносить м'яч із стрічки.

77-а хвилина. ГОЛ. 3:1 Лісандро Лопес забиває з пенальті. Шальке блокував удар, але зіграв рукою. Каррасо не вгадав напрям удару аргентинця.

71-а хвилина. Вендел зарядив у поперечину.

61-а хвилина. Шальме чудово навісив у центр штрафного, де акробатичний етюд здійснив Шамах! Льоріс вчасно перегрупувався і в складному стрибку парирував м'яч

46-а хвилина. Другий тайм почався.

Свисток арбітр відправляє команди на перерву.

33-а хвилина. ГОЛ. 2:1 Бастос виводить Ліон вперед. Знову захисник Бордо, в даному разі Тремуллінас скидає м'яч на чужого гравця. Бастосу тільки залишалося розстріляти воротаря.

25-а хвилина. Вендел переправив м'яч у центр штрафного, звідки Гуффран витончено пробив п'ятою - Льоріс парирує.

24-а хвилина. Дельгадо вивалюється один на один, прямо по центру воріт, але пробив прямо в Каррассо.

14-а хвилина. ГОЛ. 1:1 Шамах зрівнює рахунок. Гуркюфф прибрав захисника і класно навісив - на дальній штанзі Шамах переправляє м'яч у ворота.

10-а хвилина. ГОЛ. 1:0 Лісандро Лопес відкриває рахунок. Після ненебезпечного навісу захисник обрізається, Дельгадо отримав м'яч і прострілив - Лопес переправляє м'яч у ворота.