31 березня 2010, 09:36
0
5
Федерер припиняє боротьбу

Швейцарець Роджер Федерер несподівано завершив свій виступ на турнірі в Маямі вже на стадії четвертого кола.

У матчі 1/8 фіналу перша ракетка світу 28-річний швейцарець зустрічався з 20-м номером світового рейтингу 24-річним чехом Томашем Бердихом.

Раніше тенісисти грали між собою вже дев'ять разів, і з величезною перевагою в особистих зустрічах попереду був Федерер - 8:1. Причому єдина перемога чеха припала на їх перший поєдинок, який відбувся на Олімпійських іграх в Афінах.

Проте цього разу Томашу вдалося перервати серію поразок від Федерера. Матч пройшов у впертій боротьбі, і тривав у цілому 2 години 51 хвилину. Перемога Бердиху дісталася в трьох партіях з рахунком - 6 / 4, 6 / 7 (3), 7 / 6 (6). За матч Томаш зміг зробити три брейки, на що Федерер відповів лише двома реалізованими брейковими м'ячами.

У боротьбі за вихід до півфіналу змагань Бердиху потрібно тепер зіграти проти іспанця Фернандо Вердаско, який у свою чергу вибив з боротьби хорватського тенісиста Маріна Чиліча - 6 / 4, 7 / 6 (3).

За матеріалами: GoTennis.ru