Фехтування: Українки розіграли золото Чемпіонату світу в Баку

6 квітня 2010, 09:47
0
16
Українські шаблістки розіграли головні нагороди Чемпіонату

У фіналі Чемпіонату світу з фехтування серед кадетів українські шаблістки Аліна Комащук та Марина Семенько розіграли золоту нагороду.

Обігравши свою співвітчизницю з рахунком 15:5 звання Чемпіонки світу завоювала Аліна Комащук, повідомляє прес-служба Національної федерації фехтування України.

У півфінальному поєдинку Комащук перемогла кореянку Юн Жі Сео 15:9, а Семенько здобула перемогу над угорською спортсменкою Анною Матор 15:11.

Ще одна українка, Анастасія Єрмолович завершила свій виступ в 1 / 16 фіналу. На перерву в поєдинку з угоркою Ренатою Катона українська спортсменка йшла з рахунком 8:0 на свою користь. Однак після хвилинної паузи угорка перелаштувалася, і змогла не тільки зрівняти рахунок, але і з перевагою в один удар здобути перемогу 15:14.