Інтер vs Барселона: Моуріньо дав урок Гвардіолі

20 квітня 2010, 22:36
0
6
Інтер зупинив Барселону

У вівторок, 20 квітня, було зіграно перший півфінальний матч Ліги Чемпіонів, у якому зійшлися колишні суперники київського Динамо у груповому етапі - міланський Інтер і каталонська Барселона.

У найцікавішому матчі впевнену перемогу здобула команда Моуріньо, яка більш раціонально використовувала гольові моменти, а також зуміли вимкнути з гри Мессі і Ібрагімовича. Тепер Хосепу Гвардіолі доведеться поламати голову над тим, як на Камп Ноу відквитати два голи.

Ліга Чемпіонів. Півфінал. Перший матч

Інтер - Барселона - 3:1

Голи: Снейдер (30); Майкон (48); Міліто (61) - Педро (19)

Попередження: Етоо (11); Станкович (82) - Бускетс (44); Пуйоль (51); Піке (59); Кейта (69); Дані Алвес (83)

Мілaн. Стадіон Джузеппе Меацца. Початок: 21:45.

Арбітр: Олегаріо Бенкеренса

Інтер: Жуліо Сезар - Майкон (Ківу, 73), Самуель, Лусіо, Дзанетті, Камбьяссо, Мотта, Снейдер, Пандев (Станкович, 56), Етоо, Міліто (Балотеллі, 75)

Тренер: Жозе Моуріньо

Барселона: Вальдес - Дані Алвес, Піке, Пуйоль, Максвелл, Бускетс, Кейта, Хаві, Мессі, Педро, Ібрагімович (Абідаль, 63)

Тренер: Хосеп Гвардіола

Все, матч завершений. Інтер виграє перший раунд півфінального протистояння з Барселоною.

90 +1- а хвилина. Педро після класної комбінації б'є через себе, але м'яч летить туди, де стояв Жуліо Сезар!

Чотири хвилини додав арбітр.

90-а хвилина. Міг Інтер четвертий забити в контратаці, але Балотеллі не зумів віддати точний пас на Станковича.

89-а хвилина. Плетуть мережива "Барсик" перед штрафною Інтера, але завершального удару немає!

86-а хвилина. Лусіо!! рятує команду, блокуючи удар Піке після кутового!!

84-а хвилина. Снейдер виривався на ворота Вальдеса, але не зумів обробити м'яч!

83-я хвилина. Дані Алвес вирішив заробити пенальті - заробив жовту картку.

82-а хвилина. Станкович отримує попередження і також тепер пропустить відповіддю.

80-а хвилина. Барса організувала щось схоже на штурм воріт Інтера. Оборона міланців тримається.

78-а хвилина. Мотта порушив правила на Хаві. 25 метрів до воріт. Мессі б'є - Жуліо Сезар витягує з нижнього кута!!

77-а хвилина. Самуель в останній момент встиг заблокувати удар Педро з лінії штрафної!

75-а хвилина. Остання заміна у Інтера: замість набігаючого Міліто виходить Маріо Балотеллі.

АР

Другий гол у ворота Вальдеса

73-я хвилина. Майкон в гру не повернувся, його місце зайняв Ківу, точніше Дзанетті, а румун відправився на лівий фланг.

72-а хвилина. Надають медичну допомогу Майкон, який отримав пошкодження в зіткненні з Мессі.

69-а хвилина. Кейта ціною попередження зупинив чергову контратаку Інтера.

67-а хвилина. Повністю Інтер переграє Барсу. Нічого у каталонців не виходить в атаці, та ще й в обороні дірки з'являються.

63-я хвилина. Гвардіола робить свою заміну: замість інертного Ібрагімовіча вийшов Абідаль.

61-а хвилина. ГГГГГГООООООЛЛЛЛЛ! Міліто!! Етоо навісив з правого флангу, у Снейдера удар не вийшов, але м'яч полетів до Дієго, який головою забиває в порожній кут воріт Вальдеса!! 3:1! Так багато в одному матчі Барса ще не пропускала в цьому сезоні!

57-а хвилина. Златан заліз у офсайд при подачі штрафного, призначеного за фол Майкона на Педро.

56-а хвилина. Моуріньо знімає Пандева і випускає Станковича.

АР

Снейдер зрівнює рахунок

54-а хвилина. Знову Жуліо Сезар рятує Інтер після удару Бускетса головою після подачі кутового!!

53-я хвилина. Вперше в матчі пробиває Мессі! Жуліо Сезар парирує удар складний Лео з лінії штрафної!

51-а хвилина. Пуйоль отримав жовту, тепер Карлес пропустить матч-відповідь!

48-а хвилина. ГГГГГООООЛЛЛЛ!! Майкон! Мессі втратив м'яч на половині поля Інтера, тут же Снейдер кидає в прорив Міліто, Дієго начебто йде у кут, але встигає віддати на Майкона, який з п'яти метрів у боротьбі з Кейта б'є мимо Вальдес!! 2:1!

46-а хвилина. Пандев трохи-трохи не встиг, щоб завершити простріл Міліто!

Другий тайм почався. Поки що без замін.

Перерва. Підводячи проміжні підсумки відзначимо, Інтер створив на порядок більше небезпечних моментів, але зумів реалізувати лише один, так як і Барселона. Команда Гвардіоли звично багато тримає м'яч, але захист нера-дзурі діє максимально зібрано і не дає каталонцям зайвих шансів.

45-а хвилина. Бускет отримав попередження за надмірну емоційність.

44-а хвилина. Черговий корнер став легкою здобиччю каталонських захисників.

43-я хвилина. Шрафной в 34-х метрах від воріт Барси. Снейдер б'є і м'яч від стінки йде на кутовий!

АР

Златан як завжди націлений на ворота суперника

42-а хвилина. Пандев в забігу з Дані Алвес заробив кутовий. Снейдер подав - Вальдес кулаком вибив м'яч!

39-а хвилина. Дані Алвес отримав пас у штрафний Інтера від Хаві, прострілив, але Лусіо вибив м'яч!

36-а хвилина. Жуліо Сезар перервав небезпечний навіс на Ібрагімовіча від Педро! Юний каталонець, напевно, зараз найкращий у складі блаугранас на полі.

35-а хвилина. Поки ніяк себе не проявив Лео Мессі. Підопічні Моуріньо загнали його в центр поля, а в організації атак у нього поки нічого не виходить.

32-а хвилина. Снейдер подав штрафний з лівого флангу - Вальдеса на виході зіграв впевнено.

30-а хвилина. ГГГГГГОООООЛЛЛЛ! Трохи більше десяти хвилин знадобилося Інтеру, щоб зрівняти рахунок! Етоо прострілив з правого флангу, Міліто прийняв у центр штрафного, зібравши біля себе всіх захисників Барселони, і відпасував на вільного Снейдера - удар в дотик і Вальдес дістає м'яч із сітки! 1:1!!!

Reuters

Міліто проривається до володінь Вальдеса

26-а хвилина. Міліто ледь не зрівняв рахунок!! Форвард Інтера під кутом вийшов один на один з Вальдесом після пасу Пандева, цілився в дальній кут, але не влучив!

22-а хвилина. Снейдер подав штрафний, Лусіо виявився один перед воротам, але пробиває головою повз штанги. Правда, і поза грою арбітр зафіксував.

19-а хвилина. ГГГГООООЛЛЛЛЛ!! Начебто Інтер перехопив ініціативу в матчі, але тут же отримав м'яч в свої ворота! Максвелл промчав по лівому флангу, увійшов до штрафної і відкинув м'яч в район 11-метрової позначки. Ібрагімович пролетів повз, а набіг Педро пробиває в лівий нижній кут! 0:1!

17-а хвилина. Перший небезпечний момент! Етоо пробив з лінії штрафної - Вальдес відбиває перед собою, Міліто перший на добиванні, але удар у Дієго не вийшов і м'яч покотився паралельно лінії воріт.

14-а хвилина. Інтер дуже щільно грає в центрі поля і не дає Барселоні розвернутися у всій красі. Питання тільки в тому, чи зможуть нера-дзурі так грати весь матч.

Reuters
Дзюдо від Ібрагімовича і Самуеля

11-а хвилина. Етоо заробив гірчичник за те, що з порушенням правил відібрав м'яч у Максвелла, а потім пробив по воротах після свистка арбітра.

9-а хвилина. Етоо виводив Міліто на побачення з Вальдесом, але аргентинець потрапив у офсайд.

8-а хвилина. Барса грає у своєму стилі, подовгу контролює м'яч у центрі поля, але поки без загострення біля воріт Інтера.

6-а хвилина. Кейта пробив метрів з 30-ти - повз ціль.

5-а хвилина. Перший кутовий подала Барса. Точніше Хаві відкинув на Педро, а той закинув м'яч в руки Жуліо Сезара.

4-а хвилина. Жваво почали команди гру - без центру поля.

2-а хвилина. Максвелл подав з лівого флангу, але Ібрагімовіч не дотягнувся до м'яча.