Хокей: Україна перемогла Сербію з рахунком 15:2

22 квітня 2010, 15:46
0
16
Українці впевнено обіграли сербів

Сьогодні, 21 квітня, збірна України з хокею провела в Тілбурзі черговий матч на чемпіонаті світу в першому дивізіоні. Українці без проблем розібралися з аутсайдерами турніру - командою Сербії - 15:2.

Підопічні Михайла Захарова, незважаючи на розгромний рахунок, досить-таки слабо провели перший період матчу. Серби відкрили рахунок в матчі, засмутивши другого кіпера збірної Вадима Селівестрова. Українці відігралися на 14-й хвилині матчу, коли з передачі Дмитра Цируля та Сергія Варламова відзначився захисник Сокола Андрій Срюбко.

У другій двадцятихвилинці зустрічі збірна України включила більш високі швидкості, шість разів запалюючи світло за воротами сербів.

Україна - Сербія 14:2 (1:1, 6:0, 7:1)