Шахи: Ананд зрівняв рахунок у матчі з Топаловим

26 квітня 2010, 09:58
0
7
Ананд зрівняв рахунок

У Софії завершилася друга партія матчу за звання чемпіона світу з шахів між індійським гросмейстером Віші Анандом і болгарським гросмейстером Веселіном Топаловим.

Перемогу у другій партії святкував чемпіон світу Ананд, який грав білими. Чорні здалися на 43-му ході.

Індійський гросмейстер здивував суперника пропозицією про розмін ферзів, коли навіть комп'ютерні програми показували, що позиція чорних, як мінімум, не програшна. Після цього Ананд красиво заманив суперника в ендшпіль, де в нього була перевага у вигляді прохідного пішака.

Рахунок у матчі став нічийним 1:1. Третя партія відбудеться у вівторок, 27 квітня.

Нагадаємо, що матч складається з 12 партій, перший з шахістів, що набрав 6,5 очка, стає переможцем. При рівному результаті долю шахової корони 13 травня вирішить тай-брейк. Призовий фонд турніру складає 2 мільйони євро, з яких переможцеві дістанеться 1,2 мільйона.

За матеріалами: livesport.ru