4
Феррер вийшов на Мюррея

У третьому колі римського Мастерса Internazionali BNL D'Italia-2010 четвертий сіяний тут британець Енді Мюррей зійдеться з 13-м номером посіву тенісистом з Іспанії Давидом Феррером.

У середу 17-а ракетка світу 28-річний Давид з'ясовував стосунки з 69-ю ракеткою, своїм однолітком з Італії Потіто Стараче.

Феррер взяв гору в двох партіях з рахунком 7 / 5, 6 / 2. Матч тривав 1 годину 26 хвилин. Це вже п'ята перемога іспанця в п'яти проведених поєдинках із суперником.

Напередодні Енді Мюррей легко здолав опір іншого господаря корту Андреаса Сеппі - 6 / 2, 6 / 4. Двічі перетиналися шляхи шотландця та іспанця в офіційних поєдинках, і поки в цьому протистоянні нічия - 1-1. Причому обидві зустрічі між ними відбулися в 2006 році.

Спочатку у другому раунді турніру в Барселоні Феррер був сильнішим - 4 / 6, 7 / 6 (5), 6 / 1, а потім у стартовому колі Мастерса в Канаді Мюррей взяв реванш - 6 / 2, 7 / 6 (6).

За матеріалами: GoTennis.ru