29 квітня 2010, 10:28
0
5
Інтер - у фіналі

У середу, 28 квітня, в столиці іспанської провінції Каталонія на стадіоні Камп Ноу місцева Барселона, що володіє статусом кращої футбольної команди планети і є чинним володарем Кубка Чемпіонів, Суперкубка Європи та багатьох інших трофеїв, цілих 90 хвилин була зайнята штурмом італійських оборонних редутів, зведених підопічними Жозе Моуріньйо.

Відігравши півтора тайму в чисельній більшості і маючи незаперечну перевагу, Барселона змогла забити лише один гол, який господарям радості принести не зміг.

Інтер переміг за сумою двох матчів з рахунком 3:2 і тепер італійців очікує ще одна поїздка до Іспанії - 22 травня в Мадриді на Сантьяго Бернабеу відбудеться фінал Ліги Чемпіонів, де зіграють Інтер і Баварія.

Про найбільш драматичні моменти матчу розповість нова галерея на Bigmir)Спорт.