Штутгарт WTA: Енен у чвертьфіналі зіграє з Янкович

30 квітня 2010, 08:48
0
7
Енен вийшла на Янкович

Екс-перша ракетка світу бельгійка Жустін Енен пробилася до чвертьфіналу престижного турніру Porsche Tennis Grand Prix-2010 у Штутгарті.

У четвер 24-а ракетка світу 27-річна Енен здобула трудову перемогу в двох партіях над своєю співвітчизницею 20-річною Яніною Вікмайєр, посіяною тут під 8-м номером, - 6 / 3, 7 / 5.

Загалом поєдинок тривав 1 година 26 хвилини. Варто зазначити, що в другій партії Жустін вела 5 / 1, після чого програла чотири гейми поспіль, однак потім змогла зібратися і завершити матч на свою користь. Таким чином, рахунок особистих зустрічей між тенісистками став 2-0 на користь Енен.

У чвертьфіналі Жустін посперечається з четвертим номером посіву сербкою Єленою Янкович, яка була сильнішою за болгарку Цвєтану Піронкову - 6 / 2, 6 / 2.

За матеріалами: GoTennis.ru