2 травня 2010, 16:25
0
4
День, коли Земля зупинилася

У неділю, 2 травня, відбувся ключовий матч 37-го туру англійської Прем'єр-ліги. Ліверпуль на своєму стадіоні не зміг нічого протиставити Челсі, і тепер лондонців від завоювання чемпіонського титулу відокремлює лише одна перемога.

Англійська Прем'єр-ліга. 37-й тур

Ліверпуль - Челсі (Лондон) - 0:2

Гол: Дрогба (33); Лампард (54)

Попередження: Маскерано (88) - Малуда (27); Баллак (40)

Енфілд Роуд. Початок матчу: 15.30

Ліверпуль: Рейна - Маскерано, Кірьякос, Каррагер (Айяла, 57), Аггер, М. Родрігес (Бабель, 42), Джеррард, Аквілані (Нгог, 87), Лукас, Бенаюн, Кейт

Тренер: Рафаель Бенітес

Челсі: Чех - Коул, Террі, Алекс, Іванович, Лампард, Баллак, Малуда, Калу (Жирков, 89), Анелька (Джо Коул, 90), Дрогба

Тренер: Карло Анчелотті

-------------------------------------------------- ------------------------------

88-а хвилина. Маскерано отримує жовту картку.

81-а хвилина. Швидка контратака Челсі - і після удару Калу Рейну рятує Ліверпуль від розгрому.

66-а хвилина. Анелька небезпечно пробивав по воротах Ліверпуля - кутовий.

58-а хвилина. Баббеля намагався перекинути Чеха, але захисник перехопив м'яч.

54-а хвилина. ГОЛ. 0:2 Лемпард забиває. Анелька видав класну передачу, а Лампард не залишає жодного шансу воротареві.

40-а хвилина. Жовта картка Баллаку - підштовхнув Лампарда в спину.

36-а хвилина. Лампард потужно б'є - м'яч свистить у сантиметрах від воріт.

35-я хвилина. Джеррард подає, а Кейт ледь не забиває м'яч у ворота Челсі.

33-я хвилина. ГОЛ. 0:1 Дрогба відкриває рахунок. Помиляється захист Ліверпуля, Дідьє отримує м'яч на межі офсайду, і забиває.

27-а хвилина. Жовта картка Малуда - прямою ногою врізав Маскерано.

10-а хвилина. Аквілані класно пробив, але м'яч пролетів повз дев'ятку.