Німеччина сенсаційно обіграла США у стартовому матчі ЧС з хокею

7 травня 2010, 23:31
0
8
Збірна Німеччини впоралася з американцями

У Гельзенкірхені матчем Німеччина - США стартував черговий Чемпіонат світу з хокею.

У матчі групи D, який пройшов в Гельзенкірхені на арені місцевого футбольного клубу Шальке, господарі турніру німці обіграли в овертаймі збірну США з футбольним рахунком 2:1.

На 26-й хвилині Міхаель Вольф вивів команду Німеччини вперед, а на 49-й Райан Картер зрівняв рахунок.
В овертаймі суперники встигли провести на льоду всього 21 секунду, після чого німці закинули переможну шайбу зусиллями Фелікса Шутц. Переглянувши відеоповтору епізоду, арбітри зарахували взяття воріт.

На цьому матчі був встановлений світовий рекорд відвідуваності хокейних матчів - на трибунах зібралося 77 803 тисячі глядачів.

Варто відзначити, що рік тому на ЧС-2009 збірна Німеччини була однією з найгірших команд і зберегла прописку в елітному дивізіоні тільки завдяки домашньому світової першості 2010 року.

За матеріалами: РИА Новости