Мадрид WTA: Серена Вільямс із труднощами проходить Душевіну

10 травня 2010, 19:46
0
5
Серена Вільямс проходить Душевіну

Росіянка Віра Душевіна ледь не піднесла головну поки сенсацію турніру категорії Premier Mutua Madrilena Madrid Open-2010, що відбувається у Мадриді, з призовим фондом в ? 3,500,000.

У матчі другого кола змагань 23-річна росіянка, що посідає у світовому рейтингу 43-е місце, зустрічалася з першою ракеткою світу 28-річною американкою Сереною Вільямс.

Зустріч відбулася у впертій боротьбі. Росіянка виграла першу партію, і навіть мала матчбол на подачі Серени у другому сеті, але не скористалася своїм шансом і у результаті поступилася сетом на тай-брейку. У вирішальній третій партії матчу Віра довгий час тримала свою подачу, але в шостому геймі Вільямс-молодша все-таки зробила брейк, після чого повела в рахунку - 4:2. У дев'ятому геймі Віра скористалася помилками Серени і повернула собі подачу, потім і зовсім зрівняла рахунок у сеті - 5:5. У результаті все, як і в попередніх партіях, вирішувалося на тай-брейку.

Віра змогла на самому початку укороченої партії повести в рахунку - 4:0. Але Серена не збиралася здаватися, і вигравши шість розіграшів поспіль, заробила два матчбола. З першого матчболу Вільямс завершити зустріч не змогла, але потім американка все-таки поставила крапку в цьому матчі, завершивши поєдинок дев'ятим для себе ейсом.

Підсумковий рахунок зустрічі - 6:7 (2), 7:6 (5), 7:6 (5) на користь Серени Вільямс. Загалом цей поєдинок тривав 3 години 26 хвилин. Залишається додати, що ця перемога стала для американки третьою в трьох матчах проти Душевіної.

Тепер у третьому колі Серена має зіграти проти переможниці матчу між ще двома росіянками - Надією Петровою та Анастасією Павлюченковою.

За матеріалами: GoTennis.ru