12 травня 2010, 23:14
0
5
Форлан приносить Атлетіко євротрофей

У середу, 12 травня, відбувся фінальний матч другого за престижністю європейського клубного турніру - Ліги Європи, в якому мадридський Атлетіко бився з лондонським Фулхемом.

Перемогу в матчі в додатковий час вирвав іспанський клуб, при цьому обидва м'ячі забив уругвайський форвард Дієго Форлан. Команда з Туманного Альбіону зуміла відповісти лише точним ударом Саймона Дейвіса.

Ліга Європи. Фінал

Атлетіко (Мадрид) - Фулхем (Лондон) - 2:1

Голи: Форлан (32, 116) - Дейвіс (37)

Попередження: Сальве (107); Переа (114); Форлан (116) - Хангеланд (63)

Гамбург. HSN Nordbank Арена ". Початок: 21:45

Арбітр: Нікола Ріццолі

Атлетіко: Де хеа - Антоніо Лопес, Переа, Домінгес, Уйфалуші - Рауль Гарсія, Пауло Ассунсао, Сімао (Хурадо, 68), Рейес (Сальва, 78) - Агуеро, Форлан

Тренер: Кіке Санчес Флорес

Фулхем: Шварцер - Конческі, Хангеланд, Хьюз, Бейрд - Дафф (Невланд, 84), Етуху, Мерфі (Грінінг, 118), Дейвіс, Гера - Замора (Демпсі, 55)

Тренер: Рой Ходжсон

Ріццолі дає фінальний свисток. Не вдався Фулхему подвиг. Атлетіко перемагає у фіналі завдяки дублю своєї головної зірки Дієго Форлана!

120-а хвилина. Дві хвилини додає арбітр.

118-а хвилина. Дві заміни в кінці матчу: Грінінг виходить замість Мерфі, Валера - замість Агуеро.

116-та хвилина. ГГГГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛЛ!! Агуеро прострілює з лівого флангу, Форлан випереджає Хангеланда і з пари метрів переправляє м'яч у сітку воріт! 2:01!

114-а хвилина. Переа зупинив небезпечний прорив Демпсі. Попередження йому.

Сто тринадцята хвилина. Невланд намагався пробити з розвороту - не вийшло.

111-а хвилина. Форлан бив після прострілу Уйфалуші - над поперечиною!

109-а хвилина. Де Хеа знову надійно грає на виході після навісу зі штрафного Мерфі.

АР

Агуеро маже

107-а хвилина. Сальвіо побачив перед собою жовте світло за фол в атаці.

106-а хвилина. Команди помінялися воротами. Продовжуємо марафон.

105-а хвилина. Агуеро не потрапив по воротах з метра після суперпрохода Форлана! Тут же Реццолі дає свисток.

101-а хвилина. Форлан дуже небезпечно прострілив, але Шварцер перервав політ м'яча, а вже потім Етуху вибив м'яч далеко в поле!

100-а хвилина. Попередніх два тайми зробили свою справу. Важко футболістам обох команд діяти на максимальних швидкостях. Зараз або у когось відкриється друге дихання, або пенальті.

96-а хвилина. Невланд поборовся у штрафному Атлетіко, виграв позицію в Домінгеса, але прицільно пробити Еріку не вдалося.

93-а хвилина. Дейвіс подав кутовий - у руки Де Хеа.

Третій тайм розпочався

Все. Основний час завершено. 1:01! Буде додаткових 30 хвилин.

90-а хвилина. Дві хвилини додав арбітр. Атлетіко спробував організувати останній штурм, але Фулхем вистояв!

88-а хвилина. Капітан дачників потрапляє в стінку! Гра наближається до додаткового часу.

88-а хвилина. Варто було це написати, як Гера заробив небезпечний штрафний. Мерфі буде бити

АР

Під знаком боротьби

87-а хвилина. Останні 15 хвилин Атлетіко усередині атакує, ну а Фулхем тільки захищається.

84-а хвилина. Тут же Невланд замінив колишнього челсюка Даффі.

83-я хвилина. Рауль Гарсія б `є з 35-ти метрів - неточно.

81-а хвилина. Фулхем схоже трохи підсів під кінець матчу. Лондонці вже не біжать так жваво вперед, як це було в першому таймі і на початку другого.

79-а хвилина. Хурадо подавав кутовий, Домінгес виграв повітря, м'яч відскочив до Уйфалуші, який пробив на верхні яруси Нордбанк-Арени.

78-а хвилина. Дуже перспективний аргентинець Сальва змінив Рейеса.

75-а хвилина. Агуеро б'є - Шварцер накриває м'яч у нижньому куті!

74-а хвилина. Забороненим прийомом Етуху зупиняє Агуеро. Небезпечний штрафний - прямо по центру, до воріт 33 метри.

72-а хвилина. Дейвіс подавав кутовий, але Де Хеа все одно що Кличко вдарив по м'ячу кулаком, від чого той відлетів у центр поля.

68-а хвилина. А тим часом Флорес робить свою заміну: замість Сімао вийшов Хурадо.

67-а хвилина. Дафф змістився з правого флангу в центр і пробив - м'яч пройшов в якихось сантиметрах від штанги! Правда, і воротар контролював ситуацію.

АР

Шварцер на висоті

65-а хвилина. Шварцер впевнено зіграв на виході після подачі Сімао зі штрафного.

63-я хвилина. Перша жовта картка у поєдинку: Хангеланду вона дісталася. Небезпечний штрафний заробили іспанці, але Сімао з Рейєсом перемудрили при розіграші.

60-а хвилина. Де Хеа!! Антоніо Лопес помилився і віддав м'яч на Дейвіса, який бив з 12-ти метрів, але голкіпер Атлетіко якимось дивом зреагував на удар !!!!!

58-а хвилина. Гра перемістилася у центр поля. Хоча півзахисники Фулхема готові в будь-який момент розіграти пас, а іспанці не втрачають можливості бігти в стрімку контратаку.

55-а хвилина. Перша заміна в матчі: замість тарана Боббі Замори на поле вийшов реактивний Клінт Демпсі.

54-а хвилина. Антоніо Лопес б'є з штрафної лінії - поруч зі штангою.

52-а хвилина. Гера вийшов один на один з Де Хеа після кинджальних пасу Мерфі, але відпустив м'яч і голкіпер зумів відвести загрозу!!

48-а хвилина. Зі свистком Ріццолі команди просто-таки прискорили темп. Захист поки стоїть непрохідною стіною.

Другий тайм почався.

Перерва. Початок матчу був не дуже, але потім футболісти розігралися на славу. Чекаємо продовження банкету!

45-а хвилина. Знову Марк у грі - на цей раз він ловить м'яч після удару Сімао з-за меж штрафної.

АР

Дейвіс зрівнює рахунок

44-а хвилина. Шварцер потягнув класний удар Форлана з штрафної лінії! Браво, голкіпер! Перед цим "індіанці" подали кілька кутових, але все безуспішно.

43-я хвилина. Сімао подавав кутовий, але Бобі Замора (!) Перехопив м'яч на ближній штанзі.

41-а хвилина. Атлетіко перейшло до позиційного нападу. Іспанці красиво катають м'яч перед штрафним Фулхема, щоправда, гострих передач поки немає.

37-а хвилина. ГГГГГГГГООООООООЛЛЛЛЛЛ!! Дейвіс!! Замора продавив у штрафному Домінгеса, довго готував удар, але так і не пробив, довелося віддавати на Геру, Золтан з воротарського кута подає на дальню штангу, де забутий захисниками Саймон Дейвіс розстрілює Де Хеа! 1:01!

36-а хвилина. Дуже повільно будує свої атаки Фулхем. Захист Атлетіко цим не здивуєш. Рою Ходжсону потрібно щось змінювати, і в першу чергу зупинити Агуеро.

АР

Матрацники відкривають рахунок

34-а хвилина. Знову Агуеро б'є з штрафної лінії - Шварцер парирує удар.

32-а хвилина. ГГГГГГГГОООООООЛЛЛЛЛ!! Форлан! Райлі Гарсія почав атаку пасом на Сімао, португалець у дотик віддав на Агуеро, Кун намагався зльоту пробити з лінії штрафного - удар у нього не вийшов, але м'яч потрапив точно на ногу до Форлана, який з восьми метрів не промахнувся!! 1:00

28-а хвилина. Домінгес пробив головою після подачі штрафного від Сімао - у руки Шварцер.

27-а хвилина. Не справляється Бейрд з Агуеро на своєму фланзі. Форвард Атлетіко раз за разом створює небезпеку на правому краї оборони Фулхема.

24-а хвилина. Агуеро - аргентинець пішов від Бейрд та Хьюза і прострілив, але Хангеланд на мить випередив Форлана!

22-а хвилина. Форлан розрядив свою гармату метрів з 23-х - вище воріт.

АР

Етуху б'є Уйфалуші

20-а хвилина. Фулхем прийшов до тями. Саймон Дейвіс б'є з-за меж штрафної - юний Давид Де Хеа не спить і ловить м'яч, який летів під поперечину!

17-а хвилина. Дочекалися і вболівальники Фулхема атаки своєї команди: Конческі подав, Замора виграв повітря і скинув на Геру, Золтан намагався пробити як Зідан у фіналі Ліги Чемпіонів 2002 рік (між Реалом і Байєром), але вміння угорця трохи менше, ніж у Зізу. М'яч полетів значно вище воріт.

16-а хвилина. Етуху порушив правила у небезпечній близькості до штрафного. Рейєс технічно перекидає стінку, але досвідчений Шварцер впевнено дістає м'яч з дев'ятки!! Другий небезпечний удар у Атлетіко!

14-а хвилина. Після третини першого тайму констатуємо, що Атлетіко скоріше освоївся на полі. Іспанці, можна сказати, володіють ініціативою в матчі.

АР

Штанга!

12-а хвилина. МОМЕНТ! Мерфі обрізується в центрі поля, Агуеро і Форлан рвонули до воріт, Кун віддав на Дієго, а той пробив метрів з 12-ти - Штанга врятувала Фулхем!

11-а хвилина. В атаці поки що трохи краще виходить у Атлетіко. Матрацники краще контролюють м'яч.

9-а хвилина. Шварцер вступив в гру після подачі з флангу Рейеса. Рауль Гарсія намагався відразу ж пробити по воротах метрів з 25-ти, але влучив у захисника.

8-а хвилина. А ось і перший кутовий у матчі. Сімао подавав, але дачники спільними зусиллями відбилися.

5-а хвилина. Не найоптимістичніший початок гри. Багато браку у діях футболістів. Втім, це легко пояснюється - надто великий приз на кону.

2-а хвилина. Поки що м'яч літає від штрафного до штрафного. Команди не можуть зробити дві-три точні передачі поспіль.