Мадрид WTA: Резаї стала другою фіналісткою

15 травня 2010, 19:44
0
4
Резаї у фіналі зіграє з Венус Уїльмс

Француженка Аравії Резаї не зазнала проблем у своєму півфінальному поєдинку турніру в Мадриді.

У суботу в другому півфіналі Mutua Madrilena Madrid Open-2010 23-річна Резаї, що займає у світовому табелі про ранги 24-у сходинку, зустрічалася з 30-ою ракеткою світу своєю ровесницею Люсі Шафаржовою з Чехії.

Раніше між собою спортсменки грали два рази, і до сьогодні рахунок у цьому протистоянні був нічийний - 1:1. Цього разу перемога дісталася Резаї, а сам матч тривав всього 24 хвилини.

Справа в тому, що програвши перший сет з рахунком - 1:6 чеська спортсменка відмовилася від подальшого продовження боротьби через травму.
Таким чином, Аравії вийшла у фінал змагань, де на неї чекає зустріч з третьою ракеткою світу американкою Венус Вільямс, яка раніше переграла Шахар Пеєр з Ізраїлю - 6:3, 6:0.

Раніше шляхи Венус і Аравії на різних турнірах WTA перетиналися два рази, і рахунок за особистими зустрічами між тенісистками був нічийний - 1:1.

За матеріалами: GoTennis.ru