В'ячеслав Биков порівняв збірну Росії зі штрафним батальйоном

0
5
В ячеслав Биков порівняв збірну Росії зі штрафним батальйоном
Росія перемагає

Тренерський штаб хокейної збірної Росії налаштовував своїх гравців на чвертьфінальну зустріч з канадцями на чемпіонаті світу-2010, використовуючи порівняння збірної зі штрафним батальйоном - таке несподіване зізнання після матчу, що завершився перемогою росіян з рахунком 5:2, зробив, спілкуючись з російськими журналістами, В'ячеслав Биков.

За словами головного тренера збірної, перед матчем він сказав хокеїстам: "У нас команда, як штрафний батальйон".

"Штрафний батальйон, тому що попереду суперник, ззаду є любителі, які будуть стріляти за будь-яких умов, а Батьківщина за нами", - пояснив він, мабуть адресуючи цю метафору своїм недоброзичливцям.

"І ось ця стрічка буде зі мною до кінця", - додав Биков, вказавши на георгіївську стрічку на своєму піджаку, з якою він 9 травня пообіцяв не розлучатися до закінчення турніру.

Відкриваючи секрети підготовки до чвертьфіналу, він зазначив, що тренери "постаралися приділити особливу увагу психологічному аспекту, тому що щось міняти тактично не було сенсу".

"Ми використовували для установки певні відеосюжети, які допомогли націлити хлопців", - повідомив Биков.

Нагадаємо, що вчора в 1 / 4 фіналу Чемпіонату світу з хокею у Німеччині збірна Росії обіграла канадців з рахунком 5-2.

Варто зазначити, що зі складу збірної Канади, яка завоювала олімпійське золото Ванкувера, до Німеччини поїхав лише один гравець - воротар Анахайма Корі Перрі.

За матеріалами: РИА Новости