Фотогалерея: Мала помста. Росія перемагає Канаду на Чемпіонаті світу

21 травня 2010, 11:28
0
4
День перемоги

У четвер, 20 травня, в німецькому Кельні збірна Росії, здобувши перемогу над канадцями з рахунком 5:2 у чвертьфіналі Чемпіонату світу з хокею, зуміла частково поквитатися з родоначальниками за приниження, пережите на Олімпіаді у Ванкувері.

Нова галерея на Bigmir)Спорт розповість про ключові моменти матчу 1/4 фіналу Чемпіонату світу з хокею між двома найсильнішими збірними світу - національними збірними Росії та Канади.

Хокей. Чемпіонат світу. Німеччина

1/4 фіналу

Росія - Канада - 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)

Збірна Росії домінувала більшу частину гри, завдяки чому вже після двох періодів вела в рахунку - 3:0. Однак канадці не хотіли безславно віддавати суперникам путівку в півфінал і до кінця гри зібралися з силами, яких, втім, вистачило лише на дві шайби у ворота росіян.

Переможці теж не розслаблялися і до попереднього свого результату додали ще два голи.

Таким чином, взявши в Канади реванш за поразку на Олімпіаді, дружина В'ячеслава Бикова за вихід у фінал 22 травня боротиметься з господарями турніру - німцями, які були сильнішими за швейцарців (1:0).