Чемпіонат Європи (U-19): Ірландці вдесятьох обіграли українців

28 травня 2010, 22:46
0
7
Конор Кліффорд засмутив українців

У п'ятницю, 28 травня, молодіжна збірна України (U-19) у рамках відбору на майбутній Чемпіонат Європи програла команді однолітків з Ірландії, поступившись друге місце в групі 3.

Обидві команди розпочали матч обережно, і на стартовому відрізку тільки Євген Павлов міг відкрити рахунок. На щастя ірландської команди, Джерард Хенлі впорався з ударом українського форварда головою.

Через всього дві хвилини після перерви збірна Ірландії залишилася в меншості, так як Бреді отримав другу жовту картку. Але підопічні Маккефрі через 13 хвилин вийшли вперед, так як Кліффорд реалізував пенальті, призначений за гру рукою.

Таким чином перед останнім туром, який відбудеться в понеділок, збірна Англії посідає в групі перше місце з шістьма очками. Вона зіграє з українцями, а Ірландія зустрінеться з командою Боснії-Герцеговини.

Нагадаємо, що команда Шона Маккефрі початку елітний раунд у середу з поразки від Англії (0:1), тоді як українці розгромили Боснію-Герцеговину з рахунком 4:1.