Roland Garros: Альона Бондаренко поступилася Янкович

30 травня 2010, 00:36
0
7
Олена не змогла переграти Янкович

Дворазова фіналістка Roland Garros (2007, 2008 рр.), Четверта ракетка світу сербка Олена Янкович не без зусиль вийшла в 1/8 фіналу теперішньої французької першості.

У суботу 25-річна Янкович грала зі своєю ровесницею з України, 31-м номером рейтингу WTA Оленою Бондаренко, посіяною на паризьких кортах 27-ю.

Янкович взяла верх у впертій боротьбі в двох партіях з рахунком 6:4, 7:6 (3). Зустріч тривала 1 годину 46 хвилин.

Нинішній успіх дозволив сербці взяти в української тенісистки реванш за поразку в третьому колі Australian Open-2010 - 2:6, 3:6, загальний рахунок у цьому протистоянні тепер став 10-1 на користь Олени.

Тепер в четвертому раунді Відкритого чемпіонату Франції-2010 Янкович має битися з 27-річною словачкою Даніелою Хантуховою, яка займає в жіночій табелі про ранги 26-е місце. Раніше в суботу посіяна тут двадцять третього Даніела завдала поразки 16-ій ракетці змагань бельгійці Яніні Вікмайер - 7:5, 6:3.

Шість разів вже перетиналися шляхи Янкович і Хантухової на офіційних турнірах, і поки в даному протистоянні бойова нічия - 3-3. Причому дві останні зустрічі в теперішньому сезоні залишилися за словачкою, в тому числі і матч, що відбувся наприкінці квітня цього року в рамках поєдинку плей-офф Кубка Федерації-2010 Сербія - Словаччина (2-3) - 7:6 (2), 7 : 5.

За матеріалами: GoTennis.ru