Roland Garros: Дементьєва стала першою чвертьфіналісткою

30 травня 2010, 14:22
0
4
Дементьєва продовжує боротьбу

Російська тенісистка Олена Дементьєва стала першою чвертьфіналісткою Відкритої першості Франції-2010.

У неділю на центральному корті імені Філіпа Шатріє п'ята сіяна 28-річна Дементьєва здобула переконливу перемогу в двох сетах над 26-річною Шанель Шіпперс з ПАР, що займає на даний момент 131-й рядок світового рейтингу, - 6:1, 663.

Загалом поєдинок тривав лише 1 годину 14 хвилин. За матч Дементьєва активно виграла 12 м'ячів і допустила 21 невимушених помилки. У її суперниці схожий баланс - 11 віннерсів і 21 помилка. Завдяки цій перемозі Олена збільшила свою перевагу в рахунку особистих зустрічей з Шанель до 2-0.

За вихід у півфінал турніру росіянка посперечається з переможницею матчу між своєю співвітчизницею 19-ою сіяною Надією Петровою і другою ракеткою турніру американкою Венус Вільямс.

За матеріалами: GoTennis.ru