Бассо став переможцем Giro d'Italia-2010

0
3
Бассо став переможцем Giro d Italia-2010
Бассо виграв Giro d'Italia-2010

Італійський велогонщик Іван Бассо з команди Liquigas-Doimo виграв легендарну багатоденну гонку Giro d'Italia-2010.

На заключному - 21-му етапі, який являв собою гонку з роздільним стартом, володар рожевої майки фінішував лише 15-м, однак цього було досить, щоб утримати перевагу в загальному заліку над іспанцем Давидом Арройо (Caisse d'Epargne). Третій рядок у боротьбі з Мікеле Скарпоні (Androni) відстояв ще один представник Liquigas Вінченцо Нібалі.

Перемогу на останньому етапі здобув швед Густав Ерік Ларсон з команди Saxo Bank. Слідом фінішували Марко Пінотті (HTC-Columbia) та Олександр Винокуров (Astana).