Нідерланди розгромили збірну Гани

2 червня 2010, 09:17
0
4

Двоє учасників майбутнього Чемпіонату світу з'ясовували стосунки в товариському матчі.

Помаранчеві без проблем розібралися з африканською збірною, забивши Чорним зіркам у другому таймі три голи за 15 хвилин.

Нідерланди - Гана - 4:1 (1:0, 3:1)

Голи: 1:0 - Кюйт (30), 2:0 - ван дер Варт (72), 2:1 – Г’ян (78), 3:1 - Снейдер (81), 4:1 - ван Персі (87, пенальті ).

Нідераланди: Ворм (Бошкер, 45), Ван дер Віль, Матайсен, Хейтінга, ван Бронкхорст, ван Боммель, Н. де Йонг, Кюйт (Бабел, 74), Снейдер (Еліа, 83), Афеллай (ван дер Варт, 63) , ван Персі.

Гана: Кінгсон, Пейнтсіл, Едді, Ворса (Менса, 48), Сарпей, Боатенг, Аннан (Асамоа, 77), Квінсі (Тагое, 49), Аппіа (Г’ян, 47), Мунтарі (Айю, 50), Амоа (Адійя , 47).

Попередження: Менса (54), Адійя (71), Г’ян (76).

За матеріалами: Спорт сегодня