Надаль став п'ятикратним чемпіоном Roland Garros

6 червня 2010, 17:39
0
4

Іспанець Рафаель Надаль вп'яте у професійній кар'єрі став переможцем Відкритої першості Франції.

У фінальному поєдинку Roland Garros-2010, який щойно завершився, 24-річний іспанець, який займає поки другий рядок світового рейтингу, зустрічався із сьомою ракеткою світу 25-річним шведом Робіном Содерлінгом. У результаті Рафаелю вдалося добитися перемоги в трьох партіях з рахунком - 6:4, 6:2, 6:4.

У вирішальному третьому сеті Надаль зробив брейк уже в першому геймі. Робін міг відігратися вже в другому геймі, коли йому вперше за довгий час вдалося зачепитися на прийомі, але швед не реалізував брейк-пойнт і Рафаель повів у рахунку - 2:0. У сьомому геймі за рахунку 4/2 на свою користь у Рафаеля був прихований матчбол, але Содерлінг все ж таки втримав свою подачу. В результаті за рахунку 5:4 на свою користь Надаль вийшов подавати на матч і не залишив шансів Содерлінгу - 6:4.

Загалом цей матч тривав 2 години 18 хвилин. Надаль допустив за матч 16 невимушених помилки, і при цьому 35 м'ячів виграв активними розіграшами. В активі Содерлінга 40 "віннерсів" і 45 невимушених. Цей успіх дозволив Надалю перервати низку невдач в матчах проти Содерлінга і довести свою перевагу в рахунку за особистими зустрічами з Робіном до 4:2.

Ця перемога стала для іспанця 40-ю у професійній кар'єрі, четвертою в поточному сезоні і сьомою на турнірах серії Великого шолома. На кортах Roland Garros Рафаель переміг вже в п'ятий раз. За свою перемогу іспанець отримає від організаторів чек на ? 1,120,000 призових, Содерлінг заробив ? 560,000.

Крім того, завдяки цій перемозі Надаль зможе повернути собі першу сходинку світового рейтингу і з понеділка обійде в рейтингу ATP швейцарця Роджера Федерера.

За матеріалами: GoTennis.ru