Пенальті у фіналі Кубка України визнали помилковим

7 червня 2010, 10:53
0
9
Пенальті визнали помилкою

Минулої п'ятниці Експертна комісія Федерації футболу України розглянула відеоматеріали фінального матчу Кубка України, направлені одним з учасників цього поєдинку - донецьким Металургом.

За підсумками засідання Експертної комісії, яка розібрала згаданий епізод на підставі отриманих відеоматеріалів, членами комісії було винесено наступний вердикт: на 39-й хвилині арбітр матчу Олег Деревінський помилився, призначивши 11-метровий удар у ворота команди Металург (Донецьк), інформує офіційний сайт донеччан.

Нагадаємо, переможцем у вирішальній зустрічі, яка відбулася 16-го травня у Харкові, стала сімферопольська Таврія, обігравши суперника з рахунком 3:2 в додатковий час, але великий резонанс отримав епізод, що стався в кінці першого тайму за рахунку 1:0 на користь кримчан, коли арбітр поєдинку Олег Деревінський призначив пенальті у ворота донецької команди.

За матеріалами: Динамо (Киев) от Шурика