Фотогалерея: Знову фаворити. Лейкерс перемагають у Бостоні

9 червня 2010, 08:41
0
6
Лейкерс перемагають у Бостоні

Рано-вранці у середу, 9 червня, в Бостоні завершився третій матч фіналів Національної баскетбольної асоціації між чинними Чемпіонами Лос-Анджелес Лейкерс і найбільш титулованим клубом в історії Ліги - Селтікс. Перемога в напруженій боротьбі дісталася каліфорнійцям, які повернули собі статус фаворитів у боротьбі за Золотий кошик.

Свіжа галерея на сайті Bigmir)Спорт повинна розповісти про матч Селтікс vs Лейкерс тим, хто гри не бачив, а також нагадати про ключові епізоди поєдинку тим, хто не пошкодував себе і спостерігав за грою в прямому ефірі з четвертої ранку.

Третій матч Фіналів завершився перемогою Лейкерс з рахунком 91:84. Селтікс жваво розпочали поєдинок, повівши в рахунку 6:0 (всі очки записані на Гарнетта). Підвищивши темп, Селтікс досить швидко втомилися і не угляділи за суперниками, які спочатку зрівняли рахунок, а потім вийшли вперед. У дебюті другої чверті Лейкерс відірвалися на 17 пунктів і розслабилися, прозівавши ривок Бостона 9:0.

У третій чверті від переваги Лейкерс не залишилося й сліду, а в дебюті четвертої Селтікс навіть вийшли вперед на одне очко, проте у каліфорнійців тягар відповідальності звалив на свої плечі 35-річний Дерек Фішер, який зумів забезпечити своєму клубу перемогу.

Сьогоднішня перемога дозволила Лейкерс знову повести в Серії і, як мінімум, забезпечити повернення в Лос-Анджелес, де й має вирішитися доля Золотого кошика.