ГоловнаСпортВсі новини розділу
 

Де дивитися Чемпіонат світу: розклад трансляцій

11 червня 2010, 09:21
0
14
Де дивитися Чемпіонат світу: розклад трансляцій
Фото: AP
ЧС в ПАР покажуть два українські телеканали

З 11-го червня по 11-е липня на двох українських телеканалах можна буде побачити 64 матчі Чемпіонату світу з футболу в ПАР.

Чемпіонат світу-2010 Трансляції матчів. Всі трансляції прямі.

Груповий етап

11 червня (п'ятниця)

15.00 УТ-1 Церемонія відкриття

17.00 УТ-1 ПАР - Мексика (Група А)

21.30 ICTV Уругвай - Франція (Група А)

12 червня (субота)

14.30 УТ-1, ICTV Південна Корея - Греція (Група В)

17.00 УТ-1, ICTV Аргентина - Нігерія (Група В)

21.30 УТ-1, ICTV Англія - США (Група С)

13 червня (неділя)

14.30 УТ-1, ICTV Алжир - Словенія (Група С)

17.00 УТ-1, ICTV Сербія - Гана (Група D)

21.30 УТ-1, ICTV Німеччина - Австралія (Група D)

14 червня (понеділок)

14.30 УТ-1, ICTV Голландія - Данія (Група Е)

17.00 УТ-1, ICTV Японія - Камерун (Група Е)

21.30 УТ-1, ICTV Італія - Парагвай (Група F)

15 червня (вівторок)

14.30 УТ-1, ICTV Нова Зеландія - Словаччина (Група F)

17.00 УТ-1, ICTV Кот-д'Івуар - Португалія (Група G)

21.30 УТ-1, ICTV Бразилія - КНДР (Група G)

16 червня (середа)

14.30 УТ-1, ICTV Гондурас - Чилі (Група H)

17.00 УТ-1, ICTV Іспанія - Швейцарія (Група H)

21.30 УТ-1, ICTV ПАР - Уругвай (Група А)

17 червня (четвер)

14.30 УТ-1, ICTV Аргентина - Південна Корея (Група В)

17.00 УТ-1, ICTV Греція - Нігерія (Група В)

21.30 УТ-1, ICTV Франція - Мексика (Група А)

18 червня (п'ятниця)

14.30 УТ-1, ICTV Німеччина - Сербія (Група D)

17.00 УТ-1, ICTV Словенія - США (Група С)

21.30 УТ-1, ICTV Англія - Алжир (Група С)

19 червня (субота)

14.30 УТ-1, ICTV Голландія - Японія (Група Е)

17.00 УТ-1, ICTV Гана - Австралія (Група D)

21.30 УТ-1, ICTV Камерун - Данія (Група Е)

20 червня (неділя)

14.30 УТ-1, ICTV Словаччина - Парагвай (Група F)

17.00 УТ-1, ICTV Італія - Нова Зеландія (Група F)

21.30 УТ-1, ICTV Бразилія - Кот-д'Івуар (Група G)

21 червня (понеділок)

14.30 УТ-1, ICTV Португалія - КНДР (Група G)

17.00 УТ-1, ICTV Чилі - Швейцарія (Група H)

21.30 УТ-1, ICTV Іспанія - Гондурас (Група H)

22 червня (вівторок)

17.00 УТ-1 Франція - ПАР (Група А)

17.00 ICTV Мексика - Уругвай (Група А)

21.30 УТ-1 Греція - Аргентина (Група В)

21.30 ICTV Нігерія - Південна Корея (Група В)

23 червня (середа)

17.00 УТ-1 Словенія - Англія (Група С)

17.00 ICTV США - Алжир (Група С)

21.30 УТ-1 Австралія - Сербія (Група D)

21.30 ICTV Гана - Німеччина (Група D)

24 червня (четвер)

17.00 УТ-1, ICTV Словаччина - Італія (Група F)

21.30 УТ-1 Камерун - Голландія (Група Е)

21.30 ICTV Данія - Японія (Група Е)

25 червня (п'ятниця)

17.00 УТ-1 Португалія - Бразилія (Група G)

17.00 ICTV КНДР - Кот-д'Івуар (Група G)

21.30 УТ-1 Швейцарія - Гондурас (Група H)

21.30 ICTV Чилі - Іспанія (Група H)

1 / 8 Фіналу

26 червня (субота)

17.00 УТ-1 1А - 2В: 49

21.30 ICTV 1С - 2D: 50

27 червня (неділя)

17.00 ICTV 1D - 2C: 51

21.30 УТ-1 1В - 2А: 52

28 червня (понеділок)

17.00 УТ-1 1Е - 2F: 53

21.30 ICTV 1G - 2H: 54

29 червня (вівторок)

17.00 ICTV1F - 2E: 55

21.30 УТ-1 1H - 2G: 56

1 / 4 фіналу

2 липня (п'ятниця)

17.00 УТ-1 Переможець 53 - Переможець 54 57

21.30 ICTV  Переможець 49 - Переможець 50 58

3 липня (субота)

17. 00 ICTV Переможець 51 - Переможець 52 59

21.30 УТ-1 Переможець 55 - Переможець 56 60

1/2 фіналу

6 липня (вівторок)

21.30 УТ-1, ICTV Переможець 58 - Переможець 57 61

7 липня (середа)

21.30 УТ-1, ICTV Переможець 59 - Переможець 60 62

Матч за третє місце

10 липня (субота)

21.30 УТ-1, ICTV Той, хто програв 61 – Той, хто програв 62

ФІНАЛ

11 липня (неділя)

21.30 УТ-1, ICTV Переможець 61 - Переможець 62

За матеріалами: sport.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах

Загрузка...