Марадона починає з перемоги. Аргентина на класі переграла Нігерію

12 червня 2010, 17:53
0
12
Хайнце забиває перший гол

У суботу, 12 червня, під першому турі групи В ЧС-2010 збірна Аргентини святкувала перемогу над збірною Нігерії. Незважаючи на велику кількість моментів, команда Марадони обмежилася лише одним голом, який на свій рахунок записав захисник Габріель Хайнце.

Чемпіонат світу. Група В. Перший тур

Аргентина - Нігерія - 1:0

Гол: Хайнце (7) (ВІДЕО)

Попередження: Гутьєррес (41) - Харуна (76)

Йоганнесбург. Стадіон Елліс Парк. Початок матчу: 17:00

Арбітр: Вольфганг Штарк (Німеччина)

Аргентина: 22.Ромеро - 13.Самуель, 2.Демікелес, 6.Хайнце, 14.Маскерано, 17.Гутьеррес, 7.Ді Марія (4.Бурдіссо, 85), 8.Верон (20.Максі Родрігес, 74), 9.Ігуаін (19.Міліто, 79), 10.Мессі, 11.Тевес

Тренер: Дієго Марадона

Нігерія: 1.Еньяма - 2.Йобо, 3.Тайво (12.Калу Уче, 75), 6.Шітту, 14.Кайта, 17.Одіа, 15.Харуна, 20.Етуху, 8.Якубу, 18.Обінна ( 9.Мартінс, 53), 19.Обасі (11.Одемвінге, 60)

Тренер: Ларс Лагербек

Матч завершено. Дієго Марадона виграє свій перший матч на Чемпіонаті світу.

90-а хвилина. Не вдався Нігерії фінальний штурм. Аргентина вміло відсунула гру від своїх воріт.

89-а хвилина. Кайта завадив пробити Мессі після класного пасу Міліто.

Reuters

Марадона виграє першу гру на ЧС-2010

86-а хвилина. Якубу пробив метрів з 27-ми - м'яч пройшов над дев'яткою!

85-а хвилина. Бурдіссо замінив Анхеля Ді Марію.

83-я хвилина. Ось це шанс упустила Нігерія!! Якубу з правого флангу віддав навіс у центр штрафного, але Калу Уче, якому ніхто не заважав, не зумів влучити у ворота!!

82-а хвилина. Ді Марія вивів Мессі на побачення з Еньямой, але Лео не зумів пробити голкіпера нігерійського!

79-а хвилина. Дієго Міліто з'явився на полі. Пішов відпочивати Ігуаїн.

77-а хвилина. Мартінс потужно пробив з-за меж штрафного, але прямо по центру і Ромеро кулаками відбив м'яч.

76-а хвилина. Харуна отримав попередження за фол на Мессі.

74-а хвилина. Першу заміну провів Марадона: замість ветерана Верона вийшов Максі Родрігес. Також Калу Уче поміняв Тайво, який схоже отримав травму.

АР

Мессі утримали

73-я хвилина. Мессі завалили в 26-х метрах від воріт. Він же і пробивав, але удар у лідера Барселони не вийшов.

70-а хвилина. Тайво вистрілив з кута штрафний - м'яч просвистів у міліметрах від штанги! Мабуть, самий небезпечний момент біля нігерійців за всю гру.

68-а хвилина. Мессі подав кутовий на Верона, який пробивав з лінії штрафного - значно вище.

66-а хвилина. Еньяма тягне удар Ігуаїна з 12-ти метрів, в атаці Одемвінгі міг вийти один на один з Ромеро, але далеко відпустив м'яч!

65-а хвилина. Тут же послідувала стрімка контратака аргентинців, яка завершилася ударом Мессі з лінії штрафної, але м'яч пройшов поряд зі штангою!

АР

Ромеро сьогодні на виходах не помиляється

64-а хвилина. Якубу заробив кутовий. Харуна подавав, але Шітту ледь не дістав.

62-а хвилина. Одемвінгі подавав з правого флангу, але Ромеро сьогодні на виходах не помиляється.

60-а хвилина. А на полі з'явився гравець московського Локомотива Пітер Одемвінгі, який змінив Обасі.

59-а хвилина. Мессі зробив ривок метрів на 30, спробував пробити з гострого кута, але удар заблокував Чіді Одіа.

56-а хвилина. Йобо в красивому підкаті перервав прорив Ігуаїна. Мессі розіграв кутовий, Ді Марія подав у штрафну, але там Еньяма хоч і не впевнено, але завадив аргентинцям завдати удару.

53-я хвилина. Перша заміна в матчі: замість Обінни вийшов Обафемі Мартінс.

52-а хвилина. Самуель прийшов до воріт Нігерії на розіграш кутового, але після його удару головою м'яч пролетів над поперечиною.

50-а хвилина. Мессі почав атаку пасом на Верона, і сам її завершив після прострілу Хуана Себастьяна, але по воротах Лео не потрапив.

48-а хвилина. Неквапом почали аргентинці другу половину гри. Ну їм поспішати не треба, а от Нігерії варто активніше намагатися зрівняти рахунок.

Другий тайм розпочався

Штарк дає свисток на перерву. Відпочинемо і ми.

44-а хвилина. Верон перекинув стінку, а й ворота також.

43-я хвилина. Мессі заробив небезпечний штрафний для своєї команди.

41-а хвилина. Гутьєррес грубо зіграв проти Обасі, за що отримав жовту картку.

АР

Еньяма демонструє дива воротарської майстерності

37-а хвилина. ЕНЬЯМА створили суперсейв! Мессі з флангу зі штрафного віддав у центр. Маскерано, здавалося, не зумів обробити м'яч, але тут же віддав назад на Мессі. Той пробивав з кута штрафного майданчика в дальню дев'ятку, але голкіпер Нігерії в красивому стрибку перевів м'яч на кутовий!

33-я хвилина. Ромеро перехопив м'яку подачу на воротарську лінію. А в цілому гра перемістилася в центр поля. Нігерійці намагаються, але не можуть. Аргентинці можуть, але не особливо стараються.

29-а хвилина. Гутьєррес не перехопив пас на Обасі, а той не зумів обробити м'яч і втратив нагоду зрівняти рахунок!

28-а хвилина. Тайво пробивав зі штрафного метрів 33-х, але влучив у стінку.

25-а хвилина. Тайво вкинув аут, Етуху поборовся у штрафному і скинув на Кайта, який зльоту пробив з лінії штрафної - м'яч пройшов поряд зі штангою!

Reuters

Ігуаїн не реалізував вихід сам на сам

23-я хвилина. Самуель пробивав після подачі кутового - вище.

21-а хвилина. Тевес пасом розрізав оборону Нігерії і вивів Ігуаїна один на один з голкіпером, але форвард програв дуель. А Міліто такий напевно б реалізував.

18-а хвилина. Мессі змістився з правого флангу в центр і пробив у нижній кут - Еньяма парирує!

15-а хвилина. Верон видав пас на 40 метрів на Мессі, але того на мить випередив Еньяма.

14-а хвилина. Тайво вкинув аут, Якубк головою скинув на Обасі, а той зльоту бив у дальню дев'ятку, але не влучив.

13-та хвилина. Після надактивно старту команди взяли невелику перерву. Аргентинці катають м'яч у центрі поля.

АР

Марадона в захваті

10-а хвилина. Самуель наступив на м'яч у центрі поля, Обінна перехопив і прострілив, але Самуель встиг повернутися і відправити м'яч за лицьову лінію. З подачею від кутового прапорця впорався Демікелес.

8-а хвилина. Тайво подавав штрафний з лівого флангу - в руки Ромеро.

7-я хвилина. ГГГГГООООЛЛЛЛЛ!! Хайнц! Верон подає кутовий, а Габріель з 10 метрів у падінні головою пробиває у дев'ятку!!! Чіді Одіа хоч і стояв на лінії воріт, але до м'яча не дотягнувся! 1:0!

6-а хвилина. Тевес перехопив м'яч у центрі поля, рвонув до воріт і віддав на Мессі, Лео з штрафної лінії бив у дев'ятку, але Еньяма в котячому стрибку перевів м'яч на кутовий! Красивий момент.

4-а хвилина. Мессі пройшов по лівому флангу і прострілив у центр штрафного - Ігуаїн захисника випередив, але потрапити за воротах з п'яти метрів не зумів!

Третя хвилина. Перший момент на рахунок Нігерії! Обасі отримав м'яч на куті штрафного, оманливих рухами пішов від захисника і пробив у дальній кут - сильно, але неточно.