Фотогалерея: Невиразні Чемпіони. Італія рятує матч з Парагваєм

15 червня 2010, 09:35
0
17
Гаряча вболівальниця збірної Парагваю переживає неймовірні емоції

Увечері в понеділок, 14 червня, в бій вступили чинні володарі Кубка світу - команда Італії. Протистояли Скуадрі Адзуррі Парагвай, проливний дощ, а також численні проблеми, з якими зіткнулася команда Ліппі в ході підготовки до турніру.

Першими відкрили рахунок парагвайці, на 39-й хвилині скориставшись помилками Чемпіонів світу при стандарті. Гол у відповідь трапився на 63-й хвилині і також став наслідком помилки - воротар і капітан збірної Парагваю Вільяр не дотягнувся до м'яча, посланого в штрафний з кутового, і оперативніше за  інших з м’ячем розібрався Даніеле де Россі.

1:1 - такий підсумок цього поєдинку, який залишив багато питань з приводу готовності Італії до захисту свого титулу. У барвах про не найбарвистішу гру розповість нова галерея на Bigmir)Спорт.

Також дивіться фотогалереї та відеозвіти про всі матчі Чемпіонату світу з футболу. Текстові трансляції всіх поєдинків Чемпіонату світу можете спостерігати на Bigmir)Спорт.