Сергій Стаховський виграв третій турнір в кар'єрі

0
12
Сергій Стаховський виграв третій турнір в кар єрі
Стаховський виграв трав'яний турнір

Український тенісист став переможцем трав'яного турніру, що до нього не вдавалося жодному нашому співвітчизнику.

Український тенісист Сергій Стаховський завоював третій одиночний титул на турнірах ATP у своїй кар'єрі. У фіналі турніру АТР-250 UNICEF Open (призовий фонд 450 000 євро) киянин за 55 хвилин розгромив сьому ракетку турніру серба Янко Тіпасревіча - 6:3, 6:0.

Українець виграв черговий турнір, що дозволить йому в понеділок опинитися в числі 50-ти найсильніших тенісистів планети. Вперше в історії українського тенісу відразу два українці будуть перебувати в топ 50 світового рейтингу. Нагадаємо, що зараз 47-е місце в рейтингу посідає Олександр Долгополов.

Вперше Сергій виграв турнір, не беручи участі в кваліфікації. У Загребі українець потрапив в основну сітку як лакі-лузер, а в Санкт-Петербурзі як один із переможців кваліфікаційного турніру.

UNICEF Open - перший виграний Сергієм титул на трав'яному покритті. Стаховський став першим представником України, який виграв турнір ATP на траві. Андрію Медведєву вдавалося тільки дійти до фіналу в Халле.

За матеріалами: Sapronov-tennis.org