Нічия з Нігерією відправляє Південну Корею в 1 / 8 фіналу Чемпіонату світу

22 червня 2010, 22:22
0
7
Південна Корея не пускає Нігерію в плей-офф

У вівторок, 22 червня, відбувся матч третього туру в групі В між збірними Нігерії та Південної Кореї.

Поєдинок завершився бойовою нічиєю, що дозволило Південній Кореї вийти в 1 / 8 фіналу Чемпіонату світу, так як в паралельному матчі збірна Аргентини впевнено переграла збірну Греції.

Чемпіонат світу з футболу 2010

Група В

Нігерія - Південна Корея - 2:2

Голи: Калу Уче (12); Якубу (69, пен.) - Лі Юнг Су (38); Пак Чу Юн (49)

Попередження: Еньяма (30); Обасі (37); Юссуф (42) - Кім Накм Іль (68)

Дурбан. Стадіон Мозес Мабіда. Початок матчу: 21:30

Арбітр: Олегаріо Бенкеренса (Португалія)

Нігерія: 1.Еньяма - 2.Йобо (21.Ечіжіле, 46), 4.Кану (9.Мартінс, 57), 5.Афолабі, 6.Шітту, 8.Якубу (18. Обінна, 71), 12.Уче , 13.Юссуф, 17.Одіа, 19.Обасі, 20.Етуху

Тренер: Ларс Лагербек

Південна Корея: 18.Юн Сун Рен - 4.Чо Юнг Хюн, 7.Парк Джі Сун, 8.Кім Юн Під, 10.Пак Чу Юн (15.Кім Донг Джин, 90), 12.Лі Янг Пьо, 14. Лі Юнг Су, 16.Кі Сун Йен (13.Кім Дже Сон, 86), 17. Лі Чун Йон, 19.Йем Кі Хун (5. Кім Нам Іль), 22.Ча Ду Рі

Тренер: Хо Чжон Му

Матч завершено. Південна Корея з почуттям виконаного обов’язку відправляється в плей-офф.

90-а хвилина. Обінна сам пробиває з 28-и метрів - поруч зі штангою!

89-а хвилина. Атака Нігерії правим флангом: Обасі віддає пас на Обінну, а той пробиває з штрафної лінії - повз ціль!

86-а хвилина. Заміна в складі Південної Кореї: Кі Сун Йена змінив Кім Дже Сона.

83-я хвилина. Корейці тягнуть час оскільки напевно знають, що в паралельному матчі Аргентина забила Греції.

79-а хвилина. Обасі вивів Мартінса один на один з голкіпером, Обафемі підсік м'яч над Юн Сун Реном, але не влучив у ворота!

77-а хвилина. Кі Сун Йен подав кутовий, але Еньяма зіграв на виході.

76-хвилина. ЕНЬЯМА рятує свою команду, парирує удар Пак Чу Юн з штрафної лінії!

75-а хвилина. Парк Джі Сун у штрафному обіграв Ечіжіле і пробив у нижній кут - м'яч потрапляє в сітку із зовнішнього боку воріт.

71-а хвилина. Шітту після прострілу з флангу ледь не переправив м'яч у власні ворота. А тим часом, Обінна змінив Якубу.

69-а хвилина. ГООООЛЛЛЛ! Якубу посилає м'яч в лівий нижній кут - Юн Сун Рен падає в правий. 2:2! Але, за підсумками третього туру поки в плей-офф виходить Південна Корея.

68-а хвилина. Пенальті! Кім Нам Іль скосив в штрафному Обасі.

63-я хвилина. Перша заміна в складі збірної Південної Кореї. Замість Йем Кі Хуна на поле виходить Кім Нам Іль.

АР

Південна Корея робить крок до заповітної мрії

60-а хвилина. Уче подав кутовий, Юн Сун Рен відбив м'яч в аут.

59-а хвилина. ЯКУБОВ вийшов один на один з голкіпером, але замість пасу на Мартінса, почав обігрівати захисника і втратив м'яч!

57-а хвилина. Мартінс з'явився на полі замість Нванко Кану.

53-я хвилина. Знову штрафний на підступах до воріт Нігерії. Пак Чу Юн розрядив свою гармату - м'яч просвистів поруч зі штангою!

49-а хвилина. ГОООООЛЛЛЛЛ !!!!!!! Пак Чу Юн чарівно пробив зі штрафного з 25-и метрів у дальній кут з відскоком від землі. Еньяма нічим не зміг допомогти своїй команді! 1:2!

48-а хвилина. Еньяма з другої спроби забрав м'яч після удару Лі Янг Пе з-за штрафної.

Другий тайм розпочався

Перерва

43-я хвилина. Йем Кі Хун обвів стінку, але м'яч потрапив саме в те місце, де стояв Еньяма!

42-а хвилина. Юссуф зупинив прохід Кім Юн По - попередження динамівцю.

АР

Рахунок рівний

38-а хвилина. ГГГГГОООООЛЛЛЛЛ!! Кі Сун Йен подав штрафний з лівого флангу на дальню штангу, ну а там захисники не догледіли Лі Юнг Су, який з метра пробив повз Еньями!! 1:1!!!

36-а хвилина. Штанга! Калу Уче прийняв пас від Кану, розвернувся і пробив метрів з 27-ми, м'яч потрапляє у стійку воріт Південної Кореї!

35-а хвилина. Пак Чу Йон низом пробивав штрафний з 30-ти метрів - неточно.

31-а хвилина. Кі Сун Йен небезпечно прострілював з штрафного, але Пак Чу Юн не дістав м'яч головою!

30-а хвилина. Еньяма вийшов за межі штрафного і в боротьбі з Парк Джі Суном порушив правила. Арбітр пред'явив голкіперові жовту картку!

29-а хвилина. Обасі обіграв захисника і пробив з кута штрафний - у руки Юн Сун Рену.

25-а хвилина. Пак Чу Юн завдавав удару метрів з 12-ти - Еньяма на місці.

АР

Є перший гол

20-а хвилина. Південна Корея подала кутовий, але нігерійські захисники винесли м'яч зі своєї штрафної.

18-а хвилина. Корейці поки не можуть налагодити нормальну контргру. Та й африканські футболісти неабияк заважають їм це зробити.

12-а хвилина. ГГГГОООООЛЛЛЛЛ!! Нігерія виходить вперед! Чіді Одіа пройшов по правому флангу і прострілив у центр штрафного - Калу Уче випередив Ча Ду Рі і з 10 метрів пробив у Юн Сун Рена.!

8-а хвилина. Наш Айіла Юссуф встиг відзначитися двома порушеннями правил. Арбітр недвозначно показав, що ще один і фол буде картка.

6-а хвилина. Не поспішають йти вперед обидві команди. Воліючи довго розігрувати м'яч у центрі поля.

2-а хвилина. Довго корейці тримали м'яч, а потім у три паси пройшли половину поля Нігерії, Лі Чун Йон завершував атаку ударом в падінні, але м'яч пройшов поряд зі штангою.