22 червня 2010, 22:20
0
6
Аргентинський напад проти грецької оборони

У вівторок, 22 червня, на стадіоні Пітер Мокабе в Полоквані відбувся матч третього туру в групі В між збірними Греції та Аргентини.

Підопічні Дієго Марадони виправдали своє звання фаворита, забивши два голи і постійно контролювали м'яч. Перевага Аргентини не викликала сумніву.

Чемпіонат світу - 2010. Група В. Третій тур

Греція - Аргентина - 0:2

Гол: Демікеліс (78); Палермо (89)

Попередження: Кацураніс (31) - Болатті (76)

Полоквані. Пітер Мокабе. Початок матчу: 21:30

Арбітр: Равшан Ірматов (Узбекистан)

• АНАЛІТИКА: Греція - Аргентина: На кого бог пошле

• Греція: 12. Цорвас, 16. Кирьякос, 11. Вінтра, 8. Пападопулос, 15. Торосидіс (3. Пацацоглу, 55), 5. Морас, 19. Папастатопулос, 10. Карагуніс (4. Спіропулос, 46), 6. Циоліс, 21. Кацураніс (18. Нініс, 54), 7. Самарас.

Тренер: Отто Рехагель

Аргентина: 22. Ромеро, 4. Бурдіссо, 2. Демікеліс, 15. Отаменді, 3. Родрігес, 5. Болатті, 8. Верон, 20. М. Родрігес (7. Ді Марія, 63), 10. Мессі, 16. Агуеро (23. Пасторе, 77), 19. Міліто (18. Палермо, 79)

Тренер: Дієго Армандо Марадона

Свисток арбітра відправляє Аргентину в плей-офф на Мексику, а Грецію - додому.

90 +1 хвилина. Самарас розвертається і б’є по воротах - Ромеро падає і бере м'яч.

2 хвилини додає арбітр.

90-а хвилина. Нініс опинився на вістрі, б'є - але Ромеро відбиває м'яч у бік.

89-а хвилина. ГОООООЛ 0:2 Палермо забиває. Мессі б'є сильно, але по центру, Цорвас відбиває у бік - а там Палермо. Мартін з льоту б'є повз кіпера.

85-а хвилина. Штангу!!! Мессі на швидкості біжить, проходить захисника і б'є в стійку. Гарний кидок кіпера не допоміг.

84-а хвилина. Палермо намагався скористатися плодами комбінації Пасторе і Мессі - неточний удар.

79-а хвилина. І Дієго Міліто йде на поле - замість нього Мартін Палермо.

78-а хвилина. ГООООООЛ 0:1 Демікеліс відкриває рахунок. Подача з кутового від Ді Марії, м'яч від Демікеліс відскочив до Міліто, від того падає на воротарську лінію, і Демікеліс зі всієї злістю розстрілює ворота греків.

77-а хвилина. Хав'єр Пасторе виходить на поле замість Агуеро.

76-а хвилина. Болатті зриває контратаку Греції, уклавши Папастопулоса. Жовта картка.

73-я хвилина. Курйозно. Мессі ледь не дофінтився до моменту, але м'яч летить до кіпера, той виносить - а Морас вирішив втрутитися, не розібралися хто за кого відповідає.

69-а хвилина. Цорвас Рятуй! Спочатку Мессі метрів з 35-ти прямим ударом потурбував кіпера. Потім після кутового Болатті б'є головою - воротар незрівнянний.

67-а хвилина. Міліто падає, перед цим штовхаючи Кирьякоса.

63-я хвилина. Заміна у Аргентини - замість Максі Родрігеса виходить Ді Марія.

62-а хвилина. Пас урозріз відрізає захисників, але Морас виносить його подалі.

57-а хвилина. І знову Клементе Родрігес - цього разу повз ворота.

56-а хвилина. Клементе Родрігес б'є, і ледь не подає м'яч Міліто

55-а хвилина. А замість Торосидіса з'являється Пацацоглу.

54-а хвилина. Замість Кацураніса виходить Сотіріс Нініс.

53-я хвилина. І Торосидіс зашкутильгав - щось недобре з підопічними Рехагеля твориться.

51-а хвилина. Кацураніс отримує травму і залишає поле.

48-а хвилина. Самарас бере гру на себе, танцює біля захисника і пробиває повз ворота.

46-а хвилина. Другий тайм стартував - замість Карагуніс виходить Спіропулос.

Арбітр відправляє Коанда в роздягальню.

45 +1 хвилина. Двічі рятував Цорвас. Спочатку відбив небезпечний удар зі штрафного Родрігеса, а потім витягнув з-під перекладини непростий постріл Мессі.

1 хвилину додав арбітр.

43-я хвилина. Карагуніс подає зі штрафного - і Ромеро кулаками виносить м'яч подалі.

37-а хвилина. Торосидіс ходить з ватою в роті - невже доктора збірної стали давати гравцям солодку вату?

35-а хвилина. Навіс з флангу - і Цорвас не зміг дотягнутися до м'яча.

33-я хвилина. Дальній закид на Самараса - і Демікеліс в підкаті виносить м'яч.

32-а хвилина. Цорвас помиляється, не дуже вдало виносячи м'яч кулаком, і у Агуеро був шанс - але Вінтра коліном відбиває удар із забійної позиції.

31-а хвилина. Розіграш штрафного - і Верон ударом потрапляє прямо в стінку з 4-х гравців.

30-а хвилина. Кацураніс схопив Агуеро за футболку і отримує жовту картку.

23-я хвилина. Верон отримав м'яч на фланзі, але замість очікуваного навісу несподівано прострелив - м'яч як ніж крізь масло, прошмигнув повз всіх - і своїх, і чужих.

20-а хвилина. Карагуніс зміщувався в центр - а Демікеліс перехопив цікавий пас на Самараса.

18-а хвилина. Подача кутового, винос - і Верон пробиває у воротаря.

17-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО!! Цорвас рятує після удару Агуеро. Набрав швидкість Кун і вдарив по воротах - воротар відвів загрозу.

А в іншому матчу рахунок відкрито.

14-а хвилина. Самарас проходить по флангу - але Демікеліс в класному підкаті вибиває м'яч.

7-я хвилина. Отаменді не встиг приручити м'яч на фланзі.

5-а хвилина. Верон помиляється на рівному місці і відправляє м'яч за бокову.