Неприборкані кошенята: Голландія добиває Камерун

24 червня 2010, 22:20
0
11
Ван Персі відкриває рахунок

У четвер, 24 червня, на стадіоні Грін Пойнт у Кейптауні відбувся матч третього туру в групі Е між збірними Камеруну і Голландії.

Збірна Камеруну ясно показала, чому вони показали нульовий результат і зайняли закономірне останнє місце. Ну а збірна Нідерландів показала 100% результат не тільки у відбірковому, а й у фінальному раунді.

Чемпіонат світу - 2010. Група Е. Третій тур

Камерун - Голландія - 1:2

Гол: Ето'О (60) - Ван Персі (35); Хунтелаар (83)

Попередження: Нкулу (27); Мбія (81) - Кейт (17); Ваарт (65); ван Бронкхорст (70)

Кейптаун. Грін Пойнт. Початок матчу: 21:30

Арбітр: Пабло Поцо (Чилі)

Камерун: 16. Хаміду, 8. Нжітап, 19. Мбія, 3. Нкулу (4. Р. Сонг, 74), 2. Ассу-Екотто, 7. Нгема, 11. Макун, 12. Бонг (23. Абубакар, 56), 9. Ето'О, 13. Чеджу, 14. Чупо-Мотінг (17. Ідрісса, 72)

Тренер: Поль Ле Гуен

Голландія: 1. Стекеленбург, 3. Хейтінга, 4. Матійсу, 5. ван Бронкхорст, 12. Буларуз, 6. ван Боммель, 8. де Йонг, 10. Снейдер, 23. ван дер Варт (11. Роббен, 73), 9. ван Персі (21. Хунтелаар, 59), 7. Кейт (17. Елія, 67)

Тренер: Берт ван Марвейк

Свисток арбітра - Голландія 9, Камерун - 0. Саме таке співвідношення між збірними на сьогоднішній день.

90 +1 хвилина. Елія помчав від суперника і прострілив - а свої не там.

2 хвилини додає арбітр.

88-а хвилина. Роббен віддає пас на Хунтелаара, але той падає у штрафному - ні пенальті.

83-я хвилина. ГОООООООЛ Хунтелар забиває і виводить Голландію вперед. Роббен обіграв захисника і обвідним ударом потрапив у штангу! Хунтелаар підхоплює м'яч і б'є по порожнім воротам – воротар спізнився.

82-а хвилина. Снейдер подає зі штрафного - Хунтелар вставляє свою ключку і м'яч летить повз ворота.

81-а хвилина. Мбія отримує жовту картку.

76-а хвилина. Ван Боммель у своєму стилі - програв позицію, так давай Удар по ногам - дісталося Макуну.

74-а хвилина. І Ле Гуен робить історичну заміну - замість Нкулу виходить рекордсмен збірної, людина, що бере участь вже в 4-му чемпіонаті світу Рігобер Сонг.

73-я хвилина. А у нас історична подія - замість Ван дер Ваарта виходить Арьєн Роббен!

72-а хвилина. Заміна у Камеруну - замість Чупо-Мотінга виходить Ідріссу.

70-а хвилина. Ван Бронкхорст отримує жовту картку - от і товариський матч.

68-а хвилина. Ваарт навішує, на подачу вискакують одразу двоє, і де Йонг з воротарської лінії подає м'яч незрозуміло куди.

67-а хвилина. Дірк Кейт поступається місцем на полі реактивному вінгеру Елія.

66-а хвилина. ГООООООЛ 1:1 ЕтоО зрівнює рахунок. Стекеленбург вгадав, але не дістав!

65-а хвилина. Пенальті. Після удару зі штрафного Ван дер Ваарт несподівано грає рукою в своєму штрафному. Ще й жовту картку отримав.

61-а хвилина. Стекеленбург Рятує! Абубакар мотає захисників, видає суперпас на Макуна - один на один з кіпером, удар - і Мартін парирує!

59-а хвилина. І заміна у Голландії - замість ван Персі виходить Хунтелаар.

59-а хвилина. Нгема пробиває щічкою - м'яч летить повз штанги!

56-а хвилина. Заміна у Камеруну - Абубакар виходить замість Бонга.

55-а хвилина. Подача з флангу - і Снейдер ледь не випереджає кіпера, але трохи не встигає.

53-я хвилина. Снейдер б'є зі штрафного - спокійний Хаміду забирає м'яч.

47-а хвилина. Нжітап подає - прямо на трибуни.

46-а хвилина. Другий тайм стартував.

Закінчився перший тайм. Поки один гол, і Камерун без очків.

43-я хвилина. Бонг нав'язує боротьбу в чужій штрафній - і ледве не помиляються захисники. Розрядили обстановку, але заледве.

41-а хвилина. Подача з флангу - Етоо приймає м'яч на груди і скидає Стекеленбургу.

39-а хвилина. А ось і Етоо - в офсайд заліз наш Суперфорвард.

35-а хвилина. ГООООООЛ 0:1 Голландія забиває. Кейт віддав на Ваарта, той видає суперпас на ван Персі, проникнення Робіна і удар поміж ніг воротарю.

32-а хвилина. Кейт прощає Камерун. Снейдер пройшов захисника, віддав пас на Буларуза, а той класно викотив його на Кейта - він один, б'є - і м'яч пролітає повз дальньої штанги.

30-а хвилина. Подача з флангу, Стекеленбург виходить, але Макун перший на м'ячі - і б'є над перекладиною порожніх воріт.

27-а хвилина. Нкулу отримує жовту картку.

26-а хвилина. Довго думали-гадали голландці, як же розіграти щасливий квиток у вигляді штрафного - але голкіпер не дав записати своє прізвище Ваарту на табло.

20-а хвилина. Ван Персі приймає м'яч на груди, кидає повз захисника і б'є - сейв воротаря.

17-а хвилина. Кейт отримує жовту картку.

13-та хвилина. Подача зі стандарту у Камеруну - м'яч стає легкою здобиччю уболівальників на трибунах.

12-а хвилина. Подача з кутового - і Макун б'є головою повз штангу.

11-а хвилина. Стекеленбург після подачі кулаками виносить м'яч - Кейту пощастило, що не з ним.

8-а хвилина. Могло бути небезпечно - але Кейт не встиг до м'яча.

6-а хвилина. Чеджу ухилився від захисника і пробив по воротах - прямо в Стекеленбурга.

4-а хвилина. Ваарт пробиває по воротах - повз штангу.