Фотогалерея: Голий король. Італія безславно залишає Чемпіонат світу

25 червня 2010, 08:54
0
13
Словаччина - в 1/8, Італія - додому

У четвер, 24 червня, слідом за віце-чемпіонами світу французами Мундіаль залишили і тріумфатори минулого світового футбольного форуму.

Збірна Італії, що демонструвала протягом усього групового турніру мляву і невиразну гру, заслужено поступилася абсолютним дебютантам змагань подібного рівня – словакам, і тепер змушена достроково і безславно розлучитися з ПАР і мріями про захист свого титулу.

Таким чином, Італія, програвши словакам з рахунком 2:3, посіла останнє місце в Групі F, пропустивши вперед Нову Зеландію, а також команди Словаччини та Парагваю. Два останніх колективи вийшли в 1/8 фіналу, де словаки зіграють з Голландією, а Парагвай - з Японією.

Дивіться фотогалереї та відеозвіти про всі матчі Чемпіонату світу з футболу. Текстові трансляції всіх поєдинків Чемпіонату світу можете спостерігати на Bigmir)Спорт.