Іспанія перемагає Чилі. Обидві збірні виходять до 1 / 8 фіналу

25 червня 2010, 22:21
0
5
Вілья святкує свій третій гол на Мундіалі

У п'ятницю, 25 червня, відбувся матч третього туру в групі Н між збірними Чилі та Іспанії.

Перемогу в поєдинку здобула команда з Європи, голи на рахунку Вільї і Іньєсти, тоді південноамериканці відповіли ударом Мільяра. Примітно, що футбол закінчився хвилині на 70-й, коли Іспанія почала катати м'яч у центрі поля.

Таким чином в плей-офф вийшли обидві команди, тому що в паралельному матчі збірна Швейцарії не змогла обіграти збірну Гондурасу. При це перше місце зайняли іспанці, які в 1 / 8 битимуться з Португалією. Чилійців чекає зустріч з Бразилією.

Чемпіонат світу з футболу 2010

Група Н. Третій тур

Чилі - Іспанія - 1:2

Голи: Мільяр (47) - Вілья (25); Іньєста (37)

Попередження: Медель (15); Понсе (20); Естрада (21)

Вилучення: Естрада (38)

Преторія, Лофтус Версфільд. Початок матчу: 21:30

Арбітр: Марко Родрігес (Мексика)

• АНАЛІТИКА: Чилі - Іспанія. Хто кому задасть перцю

• Чилі: 1.Браво - 3.Понсе, 4.Ісла, 7.Санчес (16.Орельяна, 65), 8.Відаль, 10.Вальдівіа (20.Мільяр, 46), 11.Марк Гонсалес (22.Паредес, 46 ), 13.Естрада, 15.Босежур, 17.Медель, 18.Хара

Тренер: Марсело Бьелса

Іспанія: 1.Касільяс - 3.Піке, 5.Пуйоль, 6.Іньеста, 7.Вілья, 8.Хаві, 9.Торрес (10. Фабрегас, 5), 11.Капдевілья, 14.Алонсо (20.Мартінес, 73 ), 15.Серхіо Рамос, 16.Бускетс

Тренер: Вісенте дель Боске

Все, арбітр дає фінальний свисток. На цьому і завершився груповий етап.

90 +1- а хвилина. Іспанія перевершує Бразилію з Португалією по нудності останні 20 хвилин гри. Можна тільки поспівчувати вболівальникам на трибунах.

87-а хвилина. Останні хвилин п'ятнадцять іспанці грають великий квадрат, в якому чилійці бігають за м'ячем, ніяк його не можуть відібрати.

81-а хвилина. Паредес прийняв м'яч у штрафному після пасу Босежура, але арбітр фіксує офсайд. А якщо б передача послідувала б на мить раніше, іспанцям довелося б туго.

79-а хвилина. Темп гри впав до максимально низької позначки. Іспанці перестали йти вперед, ну а чилійці не можуть.

75-а хвилина. Паредес пробив з-за штрафної - повз. Між іншим, перший удар Чилі після забитого гола.

73-я хвилина. Хав'єр Мартінес змінює Хаві Алонсо.

68-а хвилина. Хаві подав кутовий, але точно на голову Меделя. Тим не менше підбір за Іспанією.

АР

Іспанія тримає м'яч

66-а хвилина. Взагалі жодних шансів не дають чилійцям іспанці. Візуально, контроль м'яча 90% на 10% на користь Червоної фурії.

65-а хвилина. Останню свою заміну проводить Марсело Бьелса: замість Санчеса вийшов Орельяна.

63-я хвилина. Справжнє бомбардування шикарними пасами штрафний Чилі влаштували іспанці. Того разу Хаві виводив Вілью на ворота, але Понсе в останній момент зумів перешкодити пробити форварду.

62-а хвилина. Знову Сеск віддавав класний пас на Вілью, на цей раз Давид не зумів зупинити м'яч.

60-а хвилина. Фабрегас зробив непоганий кидок в штрафну на Вілью, але тому не вдалося пробити!

АР

Чилі продовжує боротьбу

55-а хвилина. Торреса змінив Сеск Фабрегас.

52-а хвилина. Вілья пробивав з кута штрафний, але Браво парирує удар.

51-а хвилина. Іспанія уміло тримає м'яч і не дозволяє футболістам Чилі розвинути успіх.

47-а хвилина. ГГГГОООООЛЛЛЛЛЛЛ!! Чилі скорочує відрив! Мільяр, який змінив Вальдівія, пробив з штрафної лінії, м'яч потрапив у Піке, поміняв траєкторію і влетів під поперечину. Касільяс був безсилий! 1:2!! До речі, ще й Марка Гонсалеса змінив Паредес.

Другий тайм

Після другого гола суперники били один одного по ногах, а не грали у футбол. Якраз вчасно нагодився перерву. Чекаємо від Чилі подвигів в другому таймі.

42-а хвилина. Чилійці, схоже, перебувають у нокдауні. Дуже важко їм буде щось змінити в грі.

38-а хвилина. Арбітр ще й Естраду видалив. Марко Родрігес побачив фол в падінні Торреса перед штрафною в момент гольовий атаки. Червона картка була виписана постфактум.

АР

Іньєста робить заявку на успіх

37-а хвилина. ГГГГООООЛЛЛЛЛЛЛЛ!! Іньєста віддав на Вілью на лівий фланг, той змістився до лицьової і відпасував назад на Андреаса на лінію штрафної. Хавбек Барселони в торкання б'є точно в правий нижній кут!! 0:2

34-а хвилина. Босежур вибігав один на один з Касильясом, уже бив по воротах, але Піке встиг підставити ногу!! Перед цим Піке головою пробив по воротах Чилі після подачі Хаві з кутового, але м'яч пройшов над поперечиною.

33-я хвилина. Затисли футболісти Чилі чемпіонів Європи на їх половині поля. Але іспанці помилок у захисті поки не допускають.

30-а хвилина. Кутовий заробили чилійці. Естрада виконав подачу, але Хабі Алонсо головою вибив м'яч в аут.

28-а хвилина. Естрада зрубав Іньєсту в 30-ти метрах від воріт. Вілья бив штрафний, але м'яч полетів десь на другий ярус трибун стадіону!

АР

Вілья відправляє м'яч у ворота

25-а хвилина. ГГГГГОООООЛЛЛЛ!! Вілья !!!!! Клаудіо Браво вибіг за межі штрафного, щоб вибити м'яч у Торреса, це йому вдалося, але м'яч потрапив прямо до Вільї, який з 30-ти метрів пробив у порожні ворота! 0:1!!

23-я хвилина. Вілья подавав у штрафну, але Клаудіо Браво перехопив м'яч.

21-а хвилина. Третю карточку заробляють чилійці за останні п'ять хвилин. На цей раз "відзначився" Естрада.

20-а хвилина. Понсе в неігровому епізоді штовхнув ногою Торреса, за що був попереджений арбітром.

18-а хвилина. У центр поля перемістилася гра. Варто зазначити, що чилійці поки не поступаються своїм більш іменитим суперникам.

15-а хвилина. Медель отримав жовту картку за фол на Бускетс і пропустить наступний матч, якщо його команда вийде в 1 / 8 фіналу.

14-а хвилина. Санчес намагався закинути м'яч за комір Касільяса, але голкіпер перевів м'яч на кутовий. Вальдівія подавав на силу, але захисники розрулив ситуацію.

12-а хвилина. Естрада б'є з-за штрафної - Касільяс накриває м'яч у лівому нижньому кутку.

АР

Пуйоль протистоїть Вальдівії

11-а хвилина. Прорвали оборону іспанців футболісти Чилі! Босежур прострілював справа на Марка Гонсалеса, але у того не вийшов удар з п'яти метрів!

10-а хвилина. Розіграли штрафний чилійці, Босежур прострілював з лівого флангу, але Хабі Алонсо перехопив передачу.

9-а хвилина. Вальдівія заробив штрафний для своєї команди. Метрів 35 до воріт.

7-я хвилина. Іспанія поступово прибрала ініціативу у свої руки. Гольовий момент назріває.

5-а хвилина. Капдевілья зі своєї половини поля запустив пас на Торреса, Хара в останній момент зумів вибити м'яч з-під ніг іспанського форварда.

4-а хвилина. Перший удар у бік: Торрес відзначився, але пробив головою над поперечиною.

Третя хвилина. Босежур ледь не вийшов на побачення з Касильясом після передачі з глибини поля, але голкіпер вчасно вийшов з воріт.