Суддя не зарахував чистий гол Лампарда у ворота Німеччини

27 червня 2010, 17:09
0
5
Суддя не зарахував чистий гол у ворота німців

Уругвайський суддя Хорхе Ларріонда не зарахував чистий гол півзахисника збірної Англії Френка Лампарда на 37-й хвилині матчу 1 / 8 фіналу чемпіонату світу-2010 із збірною Німеччини.

М'яч після удару Лампарда потрапив в поперечину і зрикошетив у ворота, але воротар Німеччини Мануель Нойер відразу забрав його до рук.

Суддя не помітив, що м'яч перетнув лінію воріт і не зарахував гол.

Чотирма хвилинами раніше захисник Метью Апсон забив перший гол англійців у цьому матчі, скоротивши відставання в рахунку - 1:2.

Нагадаємо, що схожа ситуація мала місце у фіналі ЧС-1966, коли радянський арбітр Тофік Бахрамов, що працював асистентом головного арбітра на матчі Англія - Німеччина, зарахував гол у ворота Бундестім, після того як м'яч після удару англійця Херста вдарився в лінію воріт і вилетів в полі.
За матеріалами: Чемпионат.РуСпорт сегодня