Йди по-англійськи: Німеччина розгромила Англію

27 червня 2010, 17:45
0
15

У неділю, 27 червня, на стадіоні Фрі Стейт в Блумфонтейні відбувся матч 1 / 8 фіналу Чемпіонату Світу між збірними Німеччини й Англії.

Ключовим для поєдинку став епізод з не зарахованим голом Лампарда. Збірна Англії , яка вийшла забивати після перерви занадто оголила свої тили, і в результаті прохідний двір в захисті призвів до підсумкового розгрому підопічних Капелло.

Чемпіонат світу - 2010. 1 / 8 фіналу

Німеччина - Англія - 4:1

Гол: Клозе (20); Подольські (32); Мюллер (68, 71) - Апосн (37)

Попередження: Фрідріх (48) - Джонсон (82)

Блумфонтейн. Фрі Стейт. Початок матчу: 17:00

Арбітр: Хорхе Ларріонда (Уругвай)

• АНАЛІТИКА: Німеччина - Англія: Європейська класика

• Німеччина: 1. Нойер - 16. Лам, 3. Фрідріх, 17. Мертезаккер, 20. Боатенг, 6. Хедіра, 7. Швайнштайгер, 13. Мюллер (15. Троховські, 72), 8. Озіл (9. Кісслінг, 83), 10. Подольські, 11. Клозе (23. Гомес, 72)

Тренер: Йоахім Лев

Англія: 1.Джеймс - 2.Джонсон (17. Райт-Філліпс, 88), 6.Террі, 15.Апсон, 3.Ешлі Коул, 14.Баррі, 8.Лампард, 4.Джеррард, 16.Мілнер (11. Джо Коул, 67), 10.Руні, 19.Дефо (21. Хескі, 72)

Тренер: Фабіо Капелло

Фінальний свисток уругвайського судді фіксує підсумковий рахунок - 4:1

2 хвилини компенсував арбітр.

90-а хвилина. Нойер б'ється за різницю в рахунку, постійно борючись з прострілами суперника.

89-а хвилина. Пробиває Руні здалеку - Нойер забирає м'яч під поперечиною.

88-а хвилина. Заміна у Англії - замість кульгавого Джонсона виходить Шон Райт-Філліпс.

86-а хвилина. Намагалися загострити Гомес, Кісслінг і Троховські, але все закінчилося неужачно.

83-я хвилина. Остання заміна у Німеччини - замість Озіла виходить Штефан Кісслінг.

82-а хвилина. Джонсон кладе на газон Озіла і отримує жовту картку.

81-а хвилина. Джеррард проривається до воріт і може забивати - Нойер парирує.

76-а хвилина. Гомес міг забивати, але вирішив зайвий раз обіграти захисника.

74-а хвилина. Озіл на фланзі як немовля обіграв Джонсона, і той фолить.

72-а хвилина. І відразу дві заміни у Німеччини - замість Клозе з'являється Гомес, а замість Мюллера (героя поєдинку, не інакше) - Троховські.

72-а хвилина. Заміна у Англії - замість Жефо на поле виходить Хескі.

71-а хвилина. ГОООООООЛ 4:1 Мюллер знову забиває. Англія вкидає аут, втрачає м'яч – зразу ж кидають Озіла по флангу, той легко тікає від захисника і прострілює між ніг Ешлі Коулу - Мюллер набігає і розстрілює ворота.

68-а хвилина. ГООООООООЛ 3:1 Мюллер забиває третій гол у ворота Англії. Лампард пробив штрафний у стінку, швидку відповідь німців, Швайнштайгер опинився на вістрі атаки, витягнув на себе захисника і віддав на фланг - вільний Мюллер передав привіт Ешлі Коулу і пробив по воротах - Джеймс м'яч зачепив, але на більше його не вистачило.

67-а хвилина. Заміна у збірної Англії - замість Мілнера виходить Джо Коул.

62-а хвилина. Руні виводить своїх, 3 в 2, Мілнер отримує м'яч - але б'є зі всієї сили у захисника.

59-а хвилина. Мюллер легко розбирається з Террі, виходить на ударну позицію - але копирснув м'яч повз ворота.

57-а хвилина. Лам скидає пас на Дефо, але Нойер роздивився  хитрість свого захисника, вийшов і вибив м'яч.

52-а хвилина. Поперечина. Лампард б’є штрафний з 38-ми метрів, і м'яч опускається прямо на каркас - начебто Нойер і контролював, але Лампс майстер неабиякий.

49-а хвилина. Набирає хід Джеррард на фланзі, зміщується в центр і б'є - повз штанги.

48-а хвилина. Жовта картка показана Фрідріху.

46-а хвилина. Другий тайм почався.

Свисток відправляє дві команди на перерву.

45 +1 хвилина. Руні якось невдало виконав політ орла - Арбірт не купився.

1 хвилину додає арбітр.

39-а хвилина. І швидку відповідь Німеччині - Хедіра б'є поруч зі штангою.

38-а хвилина. ГООООООЛ. Був ГОЛ. Після феноменального удару Лампарда м'яч від поперечини ПАДАЄ за лінію воріт, а потім знову б'ється об поперечину. Арбірт мовчить. Фізику в дитинстві не вчив. Вкрав бічній чистий гол у англійців.

37-а хвилина. ГОООООЛ 2:1 Апсон забиває. Розіграш кутового, Джеррард подає - і Апсон випереджає Нойєра і Боатенга, забиваючи гол з воротарської

лінії 36-а хвилина. Подача з кутового, Баррі невміло діє, Клозе отримує м'яч, фінтом обманює відразу двох захисників - і тільки Джеймс став на шляху м'яча.

35-а хвилина. Нойер рятує. Пішов простріл Мілнера, Лампард дотягується до м'яча на ближній штанзі, Нойер якось інстинктивно кулаком відбиває, а Лам виносить м'яч.

Reuters

Друга пробоїна в англійському лінкорі

32-а хвилина. ГООООООООООЛ. 2:0 Подольські забиває. Клозе відвернув захисників на себе і віддав шедевральний пас на Мюллера, той прокинув далі на вільне місце, там один Подольські, підняв голову, подивився, і потужно пробиває поміж ніг стрибнув Джеймсу.

31-а хвилина Дефо потрапляє в поперечину, але робить це з офсайду.

30-а хвилина. ДЖЕЙМС рятує. Хедіра класно п'ятою віддав на Мюллера, той катнув на Клозе, Террі в шпагаті застиг як дурень, а Джеймс виходить і виграє дуель.

25-а хвилина. Лампард на Баррі, той б'є з-за штрафної - Нойер забирає м'яч.

24-а хвилина. Террі перехопив м'яч і пішов вперед, підключає Руні на фланзі - той пішов від одного захисника, обіграв другого і б'є метрів з 30-ти - м'яч іде явно не в створ воріт.

20-а хвилина. ГООООООООООЛ 1:0 Клозе відкриває рахунок. Дальня передача Нойєра, Террі йде на м'яч і помиляється, а далі Клозе відтирає корпусом Апсон, вискакує в центр штрафної і перед самим носом Джеймса переводить м'яч під штангу. Чудово реалізували момент.

19-а хвилина. Небезпечний штрафний біля Англії, 28 метрів - і Лампард лупить прямо в стінку.

17-а хвилина. Хедіра зміщується в центр, б `є з ходу - м'яч зрізався з ноги і летить на трибуни.

15-а хвилина. Лам подає з флангу, Джеймс виходить і спокійно забирає м'яч. Несподівано надійно.

11-а хвилина. Небезпечна атака Німеччини, гравець біжить, має декілька варіантів - але б'є прямо в захисника Лукаса Подольські.

9-а хвилина. Після пасу головою Мюллера Клозе виграє боротьбу на другому поверсі у Террі, але Джеймс м'яч забирає.

5-а хвилина. Відповідь Німеччині - Озіл виходить один на один і Джеймс рятує, ногами відбиваючи м'яч на кутовий.

4-а хвилина. Дальня передача від Апсона, м'яч від захисника потрапляє до Руні - офсайд показує арбітр.

1-а хвилина. Почалася у нас гра, перше європейське дербі в плей-офф стартувало.