Агірре: Перші хвилини матчу ми виглядали краще за аргентинців

28 червня 2010, 07:43
0
5
Агірре вважає суддівство причиною поразки Мексики

Головний тренер збірної Мексики Хав'єр Агірре оцінив результат матчу 1/8 фіналу ЧС-2010 проти Аргентини (1:3).

"Перші хвилини матчу ми виглядали краще за аргентинців, але потім нам забили гол поза грою, а через кілька хвилин ми вже самі помилилися в обороні.

Думаю, нам не вистачило психологічної стійкості подолати перший м'яч, забитий не з нашої вини. Через нього ми пропустили і другий.

Незважаючи на поразку, вважаю, що у Мексики велике майбутнє. У складі багато молодих гравців, які здатні вирішувати великі завдання. Вірю, що на ЧС-2014 ми будемо на верху", - наводить слова тренера ESPN.

У неділю, 27 червня, на стадіоні Соккер Сіті в Йоганнесбурзі відбувся матч 1/8 фіналу Чемпіонату Світу між збірними Аргентини і Мексики. Перемогу з рахунком 3:1 святкували аргентинці.

За матеріалами: Чемпионат.Ру