Фотогалерея: Англія - Німеччина. Феєрія зі скандалом

29 червня 2010, 08:59
0
10
Час іти по-англійськи

У неділю, 27 червня, в матчі 1/8 фіналу Чемпіонату світу з футболу зійшлися непримиренні суперники - збірні Німеччини і Англії.

Півтайму команди придивлялися один до одного, вишукуючи слабкі сторони у противника. А потім - почалося. Нойєр ударом від воріт вивів Клозе на побачення з Джеймсом (1:0), потім Лукас Подольські вдало завершив рейд Бундестім (2:0). Англійці швидко один гол відквитали (Апсон замкнув головою подачу Джеррарда), а потім трапився, мабуть, найбільш скандальний епізод всього Мундіалю.

Френк Лемпард чудовим ударом відправив м'яч у поперечину воріт Нойєра, від якої Джабулані відлетів далеко за лінію воріт, проте уругвайська бригада арбітрів на чолі з Хорхе Ларріондою гол зараховувати відмовилася. Це надломило англійців, які, опустивши руки, у другому таймі двічі прозівали німецькі контратаки імені Томаса Мюллера.

4:1 - перемога Німеччини. У чвертьфіналі Бундестім зіграє з Аргентиною, а Англія з ганьбою, виправданням якої не можуть бути суддівські помилки, повертається додому.

Дивіться фотогалереї та відеозвіти про всі матчі Чемпіонату світу з футболу. Текстові трансляції всіх поєдинків Чемпіонату світу можете спостерігати на Bigmir)Спорт.