Іспанська фієста: Вілья здобуває перемогу над Португалією

29 червня 2010, 22:25
0
11
Іспанія грала з Португалією

У вівторок, 29 червня, на стадіоні Грін Пойнт у Кейптауні відбувся матч 1 / 8 фіналу Чемпіонату Світу між збірними Іспанії та Португалії.

Команди, від яких очікували гострої атакуючої гри, так і не зважилися цілком розкрити свій потенціал, Таким чином долю зустрічі вирішив єдиний удар, нанесений Давидом Вільєю. Іспанія йде на Парагвай.

Арбітр: Ектор Бальдассі (Аргентина)

Іспанія: 1.Касільяс - 15.Серхіо Рамос, 3.Піке, 5.Пуйоль, 11.Капдевілья, 14.Алонсо (4. Марчена, 90), 16.Бускетс, 6.Іньеста, 8.Хаві, 7.Вілья, 9.Торрес (19. Льоренте, 59)

Тренер: Вісенте дель Боске

Португалія: 1.Едуардо - 2.Бруно Алвеш, 6. Карвальо, 21.Кошта, 23.Коентрао, 11.Сімао (Лієдсон, 72), 15. Пепе (8. Мендеш, 72), 16.Мейрелеш, 19.Тьяго, 7. Роналдо, 18. Уго Алмейда (10. Данні, 59)

Тренер: Карлуш Кейруш

Фінальний свисток.

90 +3 хвилина. Остання заміна у Іспанії - замість Алонсо виходить Марчена.

90 +2 хвилина. Лієдсон приймає м'яч, віддає на Данні, а той придумує просто - віддає пас супернику.

3 хвилини додає арбітр.

89-а хвилина. Роналдо б'є вже скоріше від відчаю, ніж від віри в свої сили.

88-а хвилина. ВИДАЛЕННЯ! Кошта в чужому штрафному б'є Капдевілья по обличчю!

87-а хвилина. Герой матчу (поки що) Давид Вілья поступається місцем на полі Педро.

86-а хвилина. Льоренте б'є головою після подачі Вільї - поруч зі штангою.

80-а хвилина. Тьяго наступає на ногу Вільї і отримує жовту картку.

78-а хвилина. Вілья отримує м'яч за штрафної і різко б'є - Едуардо відбиває небезпечний удар.

76-а хвилина. Рамос проходить по флангу і прострілює - Данні відпрацьовує у захисті, виносячи м'яч головою.

74-а хвилина. Хаві Алонсо отримує жовту картку за грубий фол.

72-а хвилина. Подвійна заміна у Португалії - Педро Мендеш замість Пепе і Лієдсон замість Сімао.

70-а хвилина. Контратака Іспанії, Рамос обігрує Коентрао і б'є - рятувати Едуардо, переводячи удар у дальній кут на кутовий.

63-я хвилина. ГОООООООООЛ 1:00 Давид Вілья забиває. Вдалася нарешті іспанцям комбінація, Іньєста п'ятою підправив пас, Вілья виходить один на один і б'є в Едуардо, а потім другим ударом переправляє м'яч над ним у сітку.

62-а хвилина. Вілья пробиває - м'яч пролітає повз штанги.

61-а хвилина. Льоренте міг вже першим торканням подарувати гол - але Едуардо класно зіграв після удару головою іспанця.

61-а хвилина. Данні включився в гру - вже заліз у офсайд.

59-а хвилина. Заміни в матчі - замість Улмейди виходить Данні, а замість Торреса - Льоренте.

57-а хвилина. Навіс на Роналдо, і Касільяс буквально з голови знімає м'яч.

53-я хвилина. Іньєста б'є - португальці підставляються.

49-а хвилина. Алмейда віддає на Роналдо, Пуйоль підставляє коліно - м'яч проходить у сантиметрах від штанги!

46-а хвилина. Другий тайм стартував. Без замін на полі.

Арбітр дає свисток на перерву.

1 хвилину додає арбітр.

45-а хвилина. Торрес згадував, яким він був раніше, але пам'ять підвела - заплутався у своїх ногах.

42-а хвилина. Касільяс ВРЯТУВАВ Іспанію від вірного гола, вийшов з воріт і ліквідував прорив Сімао один на один.

39-а хвилина. Елегантна атака Португалії завершилася навісом Мейрелеша, після якого Уго Алмейда головою пробив повз.

31-а хвилина. До Хаві відскакує м'яч, той відразу б'є - м'яч по красивій траєкторії летить в стороні від воріт.

29-а хвилина. Торрес проходить по флангу і подає - над воротами, м'яч поскакав по сітці.

28-а хвилина. Роналдо б'є зі штрафного - Касільяс в стилі кіпера-новачка невдало ловить м'яч, та так, що той відскакує прямо перед ним.

25-а хвилина. Іспанці розрізають захист португальців, але Вільї не вистачило швидкості.

21-а хвилина. Алмейда заштовхав Касільяса у ворота, але арбітр не бачив порушення - португалець йшов на м'яч.

19-а хвилина. Торрес вибіг на фланг, подав - але Вілья раніше побіг на ближню штангу і розминувся з м'ячем.

17-а хвилина. Перший удар в створ воріт Іспанії - це Роналдо розім'яв одноклубника Касільяса ударом метрів з 35-ти.

12-а хвилина. Хаві низом з кутового котить на Торреса, той з ходу б `є по воротам - вище.

11-а хвилина. Бускетс віддає пас, але перед цим його кладе на газон Пепе.

9-а хвилина. Кошта кинули м'яч метрів на 15-ть вперед - наздогнав на самій лицьовій, але не зміг прострелити.

8-а хвилина. Подача кутового біля воріт Іспанії, захист виносить - Роналдо пробиває прямо в ногу захисника.

6-а хвилина. Вілья проходить Коентрао і б'є - Едуардо відбиваєна кутовий.

1-а хвилина. І відразу ж Торрес завдає неточного удару!