ГоловнаСпортВсі новини розділу
 

Усі результати другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи

23 липня 2010, 09:15
0
7
Усі результати другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи
Фото: АР
Брондбю проходить далі

Учора були зіграні матчі-відповіді другого кваліфікаційного раунду другого за престижністю європейського клубного турніру.

Міка (Вірменія) - Работнічки (Македонія) - 0:0 (Перший матч 0:1)

Тетекс (Македонія) - Вентспілс (Латвія) - 3-1 (0:0)

Дукла (Словаччина) - Зестафоні (Грузія) - 1:0 (0:3)

Торпедо Жд (Білорусія) - ОФК Београд (Сербія) - 0:1 (2:2)

Спартак Златібор Вода (Сербія) - Діфферданж (Люксембург) - 2:0 (3:3)

Могрен (Чорногорія) - Маккабі Т-А (Ізраїль) - 2:1 (0:2)

Дніпро М (Білорусія) - Стабек (Норвегія) - 1:1 (2:2)

Калев (Естонія) - Динамо Мн (Білорусія) - 0:5 (1:5)

Карабах (Азербайджан) - Портадаун (Північна Ірландія) - 1:1 (2:1)

Банік Острава (Чехія) - Віт-Джорджія (Грузія) - 0-0 (6:0)

Широкі Брієг (Боснія і Герцеговина) - Аустрія (Австрія) - 0:1 (2:2)

ТПС (Фінляндія) - Серкль Брюгге (Бельгія) - 1:2 (1:0)

Елгава (Латвія) - Мольде (Норвегія) - 2:1 (0:1)

Карпати (Україна) - КР Рейк'явік (Ісландія) - 3:2 (3:0)

Дачія (Молдова) - Кальмар (Швеція) - 0:2 (0:0)

Динамо Тб (Грузія) - Ефле (Швеція) - 2:1 (2:1)

АПОЕЛ (Кіпр) - Таурас (Литва) - 3:1 (3:0)

Рандерс (Данія) - Горіца (Словенія) - 1:1 (3:0)

Іскра-Сталь (Молдавія) - Ельфсборг (Швеція) - 0:1 (1:2)

Тирана (Албанія) - Утрехт (Голландія) - 1:1 (0:4)

Бней-Йєгуда (Ізраїль) - Шамрок Роверс (Ірландія) - 0:1 (1:1)

Динамо БХ (Румунія) - Олімпія Б (Молдова) - 5:1 (2:0)

Шибеник (Хорватія) - Анортосіс (Кіпр) - 0:3 д.р. (2:0)

Вікінгур (Фарерські острови) - Бешикташ (Туреччина) - (0:4) (0:3)

Вісла КР (Польща) - Шяуляй (Литва) - 5:0 (2:0)

Вадуц (Ліхтенштейн) - Брондбю (Данія) - 0:0 (0:3)

Дандолк (Ірландія) - Левскі (Болгарія) - 0:2 (0:6)

Бангор Сіті (Уельс) - Хонка (Фінляндія) - 2:1 (1:1)

Олімпіакос (Греція) - Беса (Албанія) - 6:1 (5:0)

Тре Пенне (Сан-Маріно) - Зрінськи (Боснія і Герцеговина) - 2:9 (1:4)

Рапід В (Австрія) - Судува (Литва) - 4:2 (2:0)

Дьйор (Угорщина) - Атирау (Казахстан) - 2:0 (3:0)

Марібор (Словенія) - Відеотон (Угорщина) - 2:0 (1:1)

Цибалья (Хорватія) - Кліфтонвіл (Північна Ірландія) - 0:0 (0:1)

Борац (Боснія і Герцеговина) - Лозанна (Швейцарія) - 1:1 (0:1)

Спортинг Фінгал (Ірландія) - Марітіму (Португалія) - 2:3 (2:3)

Будучность (Чорногорія) - Баку (Азербайджан) - 1:2 (3:0)

Брейдаблік (Ісландія) - Мазервелл (Шотландія) - 0:1 (0:1)

Сан-Хуліа (Андорра) - МюПа (Фінляндія) - 0:1 (0:3)

СПОРТ Bigmir)net

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах

Загрузка...