Фотогалерея: Барселонські старти. Українські атлети на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики

2 серпня 2010, 14:28
0
4

У неділю, першого серпня, в Барселоні завершився ювілейний двадцятий чемпіонат Європи з легкої атлетики.

Україну на змаганнях представляли 62 спортсмени, які привезли з Іспанії шість медалей.

Золото в потрійному стрибку у жінок завоювала Ольга Саладуха. Крім неї на вищий щабель п'єдесталу пошани піднялася жіноча команда в естафеті 4х100 м у складі Олесі Повх, Єлизавети Бризгіної, Наталії Погребняк та Марії Рейміен. Єлизавета Бризгіна, крім цього, завоювала срібло на дистанції 200 метрів.

Срібною призеркою в семиборстві стала Наталія Добринська. Також срібну медаль у стрибках з жердиною завоював Максим Мазурик.

Станіслав Мельников був третім у бігу з бар'єрами на дистанції 400 метрів.