Шевченко: Не можна говорити, що ми вже де-факто в наступному раунді

4 серпня 2010, 08:45
0
6

Капітан київського Динамо Андрій Шевченко застеріг своїх партнерів по команді від розслаблення в сьогоднішньому матчі-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів з бельгійським Гентом.

"Не можна говорити, що ми вже де-факто в наступному раунді, - цитує Шевченка Сегодня Спорт. - Тим більше, нам не можна з таким настроєм виходити на гру. Зігравши тільки перший тайм, у Генті нас чекає непростий матч.

Що стосується першого поєдинку з бельгійцями, то не важливо, виграна гра на початку чи наприкінці. Ми з перших хвилин грали добре, пресингували, показували хорошу швидкість, і заслужено перемогли. Та й у цілому, останнім часом вийшов сприятливий період і для мене, і для команди. Ми виграли низку ігор, знайшли впевненість ".

Нагадаємо, перша зустріч суперників, що відбулася в Києві, завершилася великою перемогою українського клубу - 3:0.

За матеріалами: Динамо (Киев) от Шурика