6 серпня 2010, 10:15
0
12
Російська плавчиха отримала по обличчю під час запливу

Російська плавчиха Лариса Ільченко отримала удар ногою в обличчя під час запливу на 10 кілометрів на відкритій воді (із загального старту) на чемпіонаті Європи в Угорщині.

За словами Ільченко, суперниця з Великобританії, що плила попереду, "трохи пригальмувала і ногою дала мені прямо в обличчя", пише видання Советский спорт.

Ільченко розповіла, що першу частину запливу вона йшла на другому місці, але на останній чверті дистанції лідерів наздогнала спільна група, після чого між плавчихами зав'язалася жорстка боротьба. Зокрема, за словами росіянки, вона також отримав удар у вухо від угорської плавчихи, яка наздогнала її.

"Бійка вийшла сильною, - розповіла Ільченко. - Дівчата всі габаритні. Якщо чесно, я шокована від такого плавання". За словами росіянки, такої брутальної боротьби на дистанції раніше ніколи не було: "Це вже не бокс, а бої без правил. Не здивуюся, якщо суперниці почнуть діставати біти з купальника". Після закінчення запливу на обличчі Ільченко було видно кров.

Росіянка розповіла, що перші п'ять кілометрів запливу далися їй легко, але вона не витримала бійки на дистанції. У результаті Ільченко зайняла двадцяте місце. Кращою з росіянок стала Ганна Уварова, що фінішували 15-ою. Золоту медаль завоювала Лінс Хейстер з Голландії.

21-річна Лариса Ільченко є чемпіонкою Олімпіади-2008 на дистанції десять кілометрів на відкритій воді. За словами росіянки, вона ставить перед собою завдання повторити цей успіх на Іграх-2012 у Лондоні.

За матеріалами: Lenta.ruСоветский спорт