Фотогалерея: Диявольська помста. МЮ перемагає Челсі в битві за Суперкубок

9 серпня 2010, 13:14
0
6
Фаворити сезону не бережуть себе

У минулі вихідні матчем за Суперкубок офіційно стартував новий сезон в англійській Прем'єр-лізі. У поєдинку за Community Shield, який відбувався на лондонському стадіоні Уемблі, зійшлися дві найсильніші команди Туманного Альбіону - Челсі і Манчестер Юнайтед.

Матч видався наполегливим. Під завісу першого тайму хавбек Червоних Дияволів Антоніо Валенсія відкрив рахунок в матчі, на 75-ій хвилині юне мексиканське обдарування Чічаріто його подвоює. Під завісу поєдинку івуарійський форвард Челсі Саломон Калу один м'яч відквитав, а на 90-й хвилині болгарський форвард МЮ поставив крапку в матчі.

ВІДЕО: МЮ - Челсі - 3:1

3:1 - Манчестер Юнайтед починає новий сезон з перемоги, а Челсі надасться шанс провести роботу над помилками в Прем'єр-лізі, яка стартує вже на наступних вихідних.