Меморіал Лобановського: Українці програли Ірану

11 серпня 2010, 08:48
0
7
Стартував Меморіал Лобановського

У вівторок, 10 серпня, в Бородянці стартував VIII за рахунком Міжнародний турнір пам'яті Валерія Лобановського.

У стартовому поєдинку юніорська збірна України (гравці 1990-91 р. н.) поступилася команді Ірану - 2:4.

По ходу поєдинку наші футболісти програвали з рахунком 0:3, потім два м'ячі відіграли (відзначилися Гудима і Богданов), але на 67-й хвилині Коваль пропустив 4-й м`яч.

Варто зазначити, що іранці з 38-ї хвилини грали в меншості, але і це українцям не допомогло.

Тепер підопічні Олега Кузнєцова будуть грати в матчі за третє місце, який відбудеться завтра. Меморіал Лобановського. Молодіжні збірні. 1/2 фіналу

Україна - Іран - 2:4 (1:3)

Україна (U-20): Коваль, Олійник (Гречишкін, 70), Пластун (Поліщук, 46), Імереков, Путраш, Петров, Рибалка (Турчанов, 75), Шахов (Богданов, 46), Федотов, Хомченовський (Громов, 46 ), Гудима (Сахнюк, 76).

Голи: 0:1 - Шарафабад (12), 0:2 - Кавім (26), 0:3 - Алішан (29), 1:3 - Гудима (36), 2:3 - Богданов (57), 2:4 - Гарібі (67)

Вилучення: Пураліганжі (38).

У другому півфіналі Меморіалу Лобановського юніорська збірна Росії з мінімальним рахунком обіграла турецьких однолітків - 1:0.

У фінальному поєдинку росіяни сьогодні зустрінуться з командою Ірану, у матчі за третє місце зіграють українці та турки.

Росія - Туреччина - 1:0 (0:0)

Гол: Кулеша (52)

За матеріалами: Турнір