12 серпня 2010, 10:53
0
4
Мюррей обіграв Малісса

Британець Енді Мюррей упевнено вийшов у третій раунд турніру ATP Rogers Cup-2010 у Торонто, призовий фонд якого складає $ 2 430 000.

У своєму стартовому поєдинку на турнірі четвертий номер світового рейтингу 23-річний Мюррей зустрічався з 51-ю ракеткою світу 28-річним бельгійцем Ксав’є Маліссом.

Енді в цьому матчі досить впевнено діяв на своїй подачі, дозволивши супернику на прийомі виграти за 10 геймів всього 11 очок. Матч тривав у результаті 1 годину 20 хвилин, а перемога дісталася Мюррею з рахунком - 7:5, 6:2.

Ця перемога стала для Енді другою у двох проведених проти Малісса поєдинках.

У боротьбі за вихід до чвертьфіналу змагань Мюррей має зіграти проти француза Гаеля Монфіса, який у свою чергу переграв голландця Тіємо де Беккера - 7:5, 6:3.

За матеріалами: GoTennis.ru