Киянки стали переможницями Кубка Черлідерів України-2010

25 серпня 2010, 14:35
0
22
Киянки на висоті

Танцювальна група підтримки київського Будівельника ReD Foxes завоювала Кубок Черлідерів України-2010.

Кубок був розіграний у Львові. У командних змаганнях киянки змагалися з переможницями регіональних етапів гран-прі Києва, Харкова, Іллічівська і Львова, завоювавши золоті медалі, повідомляє прес-служба БК Будівельник.

Друге місце дісталося одеській групі Energy Stars, третє - львів'янкам з Lemberg Angels.

Крім командного золота, учасниця команди ReD Foxes Яніка Батищева виграла титул Міс черлідер України.

Зазначимо, що ReD Foxes відправляються до Туреччини, де виступлять на Чемпіонаті світу з баскетболу, який стартує в найближчу суботу, 28 серпня.