19 вересня 2010, 09:55
0
6
Битва титанів

У суботу, 18 вересня, в Маріуполі з масової бійки між українськими та російськими баскетболістами стартував Кубок Азовмаша.

З перших хвилин зустрічі Люберецький Тріумф мав перевагу над БК Київ як в атаці, так і в захисті. Хоча обидві команди допускали чимало помилок. До кінця першої чверті лідирувала російська команда - 19:20. До великої перерви команди підійшли з рахунком 36:40, повідомляє прес-служба БК Азовмаш.

У третій чверті баскетболісти Тріумфу збільшили розрив до 11 очок. Але, те що сталося у фінальній чверті здивувало всіх присутніх уболівальників. Здавалося б, звичайна боротьба за м'яч між Сандулом і Ліходеєвим завершилася бійкою. У лічені секунди на майданчик вибігли всі без винятку гравці Тріумфу і Києва.

Росіянин Ліходеєв опинився на паркеті з розбитим носом. У підсумку, за неспортивну поведінку Сандул, Ліходеєв, а також всі запасні гравці Києва і Тріумфу були дискваліфіковані. Лавки спорожніли. Команди продовжили гру, але вже чотири на чотири. Потім двоє гравців люберецької команди отримали п'яті фоли.

За кілька хвилин до фінальної сирени кияни залишилися втрьох проти двох гравців Тріумфу - Вялкіна і Сироватко, які, у свою чергу, ухитрилися збільшити різницю в рахунку.

Відзначимо, що Валерій Ліходеєв з розбитим носом, був терміново відправлений до лікарні, де йому наклали шви і зроблять обстеження для уточнення діагнозу.

Кубок Азовмашу. Півфінал

БК Київ - БК Тріумф 71:85 (19:20, 17:20, 17:22, 18:23)

БК Київ: Тищенко 18, Липовий 13, Брянцев 11, Коваленко 11, Сандул 8, Рябчук 4, Зуйков 2, Антонець 2, Отверченко 2
БК Тріумф: Вяльцев 18, Сироватко 15, Ліходеєв 15, Трушкін 13, Андерсон 5, Нестеров 6, Матейнас 10, Варламов 3

В іншому півфіналі господарі турніру без скандалів та бійок перемогли білорускою клуб Мінс-2006 з рахунком 87:66.