Аргентинський геній дарує перемогу «Ромі»

6 листопада 2000, 17:10
0
5

Самовіддана, але безглузда гра скромної "Брешії" до 60-й хвилини тримала в напрузі болільників "Роми". Столичний клуб, метою якого є виграш скудетто, не мав права втрачати окуляри в матчах з такими суперниками. Уже на 13-й хвилині француз Венсан Кандела чітким ударом з лінії штрафної вразив ворота Павла Срнічека.

Брешія - Рома 2:4

Гості цілком контролювали хід гри і не дозволяли "біло-блакитним" навіть зачепитися за м'яч. Але підопічні Карло Маццоне не без допомоги Фортуни зуміли виграти перший тайм. Спочатку захисник Пьер-Паоло Бізоли підключився до атаки і після виносу м'яча зі штрафної Антоніолі могутнім ударом метрів з 22-х зрівняв рахунок. А на останній хвилині тайму бразильський стопер римлян Антоніо Заго завалив поблизу своїх воріт Тюркільмаза, і кращий снайпер хазяїнів Даріо Хубнер реалізував пенальті.

Втім, лідерство "Брешии" було нелогічним і, виходячи з подій на поле, можна було припустити, що гості не довго не пастимуть задніх. На 60-й хвилині Заго могутньо пробив із правого кута в за штрафного, м'яч потрапив у штангу, а на добиванні першим був Батістута. Через 17 хвилин аргентинський супербомбардир повторив свій "фокус", хіба що цього разу в штангу потрапив інший бразилець Кафу. А в самому кінці матчу шикарна комбінація Кандела - Дельвеккіо - Батістута закінчилася хет-тріком Баті-гола.

Відзначу, що в переможців не грали Франческо Тотті і Вінченцо Монтелла, а господарям бракувало Роберто Баджо.

Мілан - Аталанта 3:3

Зухвалі бергамці ледь не зняли черговий скальп. "Мілан" поступався по ходу зустрічі 1:3, але зумів вирвати нічию.

На 21-й хвилині Крістіано Доні ударом із близької відстані вивів гостей уперед. Але вже за дві бразильський хавбек Сержіньо відновив рівновагу, але піти на перерву в гарному настрої "Дияволам" і їхнім шанувальникам не вдалося. Спочатку новачок "Милана" Хуліо Сезар збив у своєму штрафному майданчику Кристіана Дзаноні, і Доні реалізував пенальті. А на останній хвилині тайму Фаусто Россіні головою замкнув навіс того самого Дзаноні.

В другій половині усі змінилося. Господарі заграли аґресивніше і швидше, що дало свої результати. На 49-й хвилині німецький ветеран Олівер Біргофф забив "свій" гол (тобто головою), а врятував "червоно-чорних" українець Андрій Шевченко. На 64-й хвилині він заробив пенальті, і сам же його реалізував.

Лаціо - Болонья 2:0

Римляни без проблем розібралися з нестабільною "Болоньєю". На 10-й хвилині чилієць Марсело Салас обіграв трьох захисників "гранатових" і відкинув м'яч до лінії штрафної на Недведа. Удар чеха в одне дотик досвідчений Пал’юка відбити не зумів.

Гості грали без свого основного плеймейкера Томаса Локателлі і нічого не змогли створити біля воріт Перуцці. А от хазяїни "плели" свої мережива на половині поля "Болоньї" - активні дії Діно Баджо, Павела Недведа, Хуана Верона могли втілитися в голи, але до 65-й хвилині їм не щастило.

Але другий гол римляни все-таки забили. Верон прекрасним пасом вивів Креспо один на один з Пал’юкою, і аргентинський форвард не схибив. Відразу Эрнана замінив Симоне Індзагі.

Цю перемогу гравці "Лаціо" присвятили своєму одноклубникові Клаудіо Лопесові, якому поставили остаточний діагноз "розрив зв'язок коліна".

Реджіна - Ювентус 0:2

Молодий француз Давид Трезеге зробив дубль, перервавши серію невдач "Старої Синьйори". На 45-й хвилині голкіпер хазяїнів Массімо Таїби припустився катастрофічної помилки, і форвард турінців вразив порожні ворота. А в середині другого тайму він же виявився моторнішим за всіх після навісу Алессіо Таккінарді зі штрафного і головою відправив м'яч у сітку.

Фіорентина - Перуджа 3:4

Нестабільна гра флорентійської команди вже нікого не дивує. Цього разу підопічні Фатиха Терима в драматичному матчі на "Артемио Франки" поступилися  скромній "Перуджі".

Рахунок на 22-й хвилині відкрив ветеран хазяїнів Анджело Ді Лівіо. Але за 17 хвилин помилилися центральні захисники "Фіо" і грек Зісіс Врізас після навісу Фабіо Ливерани головою відправив м'яч у ворота "фіалок".

До перерви Ді Лівіо "відзначився" ще раз – цього разу біля своїх воріт. Після прострілу Зе Марії він зіграв рукою в штрафному майданчику, і колишній форвард "Мілану" Лука Саудаті реалізував пенальті. А на останній хвилині тайму хазяїни відігралися. Руй Кошту зі штрафного направив м'яч у поперечину, але бразильський форвард Леандро виявився першим на добиванні.

Відразу після перерви помилився Паоло Ванослі, який не встиг перервати простріл Мірко Пьері і Врізас вивів "Перуджу" уперед. Він же на 65-й хвилині за допомогою Джованні Тедеско збільшив перевагу своєї команди до 2-х м'ячів. Господарі не здалися, і через 14 хвилин Леандро замкнув передачу чеха Томаша Ріпки.

На 83-й хвилині був вилучений Роберто Горетті і "фіалки" усією командою "зависли" на воротах гостей. Найреальніший шанс був у Енріке К’ези, але після його акробатичного удару м'яч торкнувся поперечини і вийшов за межі поля.

Не виключено, що в найближчі дні власник "Фіорентини" відправить у відставку турецького фахівця Фатиха Терима.

З інших двобоїв виділю перемогу "Удінезе" над "Лечче" 2:0, після якої "чорно-білі" вийшли на перше місце в турнірній таблиці Серії А. Голи на рахунку аргентинця Роберто Соси і Массімо Маржіотто.

У Неаполі свій перший гол у чемпіонаті Італії забив молодий чеський хавбек "Наполі" Янкуловскі, але це не врятувало його команду. "Біло-блакитні" поступилися "Віченце" 1:2. У складі переможців дубль на рахунку Вінченцо Соммезе.

У Барі місцевий клуб поступився хлопцям Альберто Малезані. Як і в попередньому турі, героєм "Парми" став камерунський форвард Патрік Мбома. Цього разу він забив єдиний гол у матчі на 87-й хвилині.