ГоловнаСпортВсі новини розділу
 

Результати жеребкування і розклад матчів 2-го групового етапу Ліґи чемпіонів

10 листопада 2000, 17:20
0
5

На жаль, українські клуби не змогли пробитися в наступний етап Ліґи чемпіонів, а в Кубку УЄФА, нашу країну представлятиме лише донецький "Шахтар", якому доведеться поборотися за вихід у наступний раунд з іспанською "Сельтою".

 

Група A

Валенсія (Іспанія)Штурм (Австрія)

Манчестер Юнайтед (Англія)Панатінаікос (Греція)

22 листопада, вівторок

Валенсія – Штурм

Манчестер Юнайтед – Панатінаікос

6 грудня, середа

Панатінаікос – Валенсія

Штурм – Манчестер Юнайтед

 

14 лютого, середа

Штурм – Панатінаікос

Валенсія – Манчестер Юнайтед

20 лютого, вівторок

Панатінаікос – Штурм

Манчестер Юнайтед - Валенсія

 

7 березня, середа

Штурм – Валенсія

Панатінаікос – Манчестер Юнайтед

 

13 березня, вівторок 

Валенсія – Панатінаікос 

Манчестер Юнайтед - Штурм

 

Група B

Мілан (Італія) Депортіво (Іспанія) 

Парі Сен-Жермен (Франція) Галатасарай (Туреччина)

 

22 листопада, вівторок 

Мілан – Галатасарай 

Парі Сен-Жермен – Депортіво

 

6 грудня, середа 

Депортіво – Мілан 

Галатасарай – Парі Сен-Жермен

 

14 лютого, середа 

Галатасарай – Депортіво 

Мілан - Парі Сен-Жермен

 

20 лютого, вівторок 

Депортіво – Галатасарай 

Парі Сен-Жермен – Мілан

 

7 березня, середа 

Галатасарай – Мілан 

Депортіво – Парі Сен-Жермен

 

13 березня, вівторок 

Мілан – Депортіво 

Парі Сен-Жермен - Галатасарай

 

Група C

Баварія (Німеччина) Арсенал (Англія) 

Спартак (Росія) Ліон (Франція)

Баварія – Ліон Спартак – Арсенал

 

5 грудня, вівторок 

Арсенал – Баварія 

Ліон – Спартак

 

13 лютого, вівторок 

Ліон – Арсенал 

Баварія – Спартак

 

21 лютого, середа 

Арсенал – Ліон 

Спартак - Баварія

 

6 березня, вівторок 

Ліон – Баварія Арсенал - Спартак

 

14 березня, середа 

Баварія – Арсенал Спартак - Ліон

 

Група D

Реал (Мадрид, Іспанія) Андерлехт (Бельгія) 

Лаціо (Італія) Лідс (Англія)

 

23 листопада, середа 

Лідс – Реал (Мадрид) 

Андерлехт – Лаціо

 

5 грудня, вівторок 

Лаціо – Лідс 

Реал (Мадрид) – Андерлехт

 

13 лютого, вівторок 

Реал (Мадрид) - Лаціо 

Лідс – Андерлехт

 

21 лютого, середа 

Лаціо – Реал (Мадрид) 

Андерлехт - Лідс

 

6 березня, вівторок 

Реал (Мадрид) – Лідс 

Лацио – Андерлехт

14 березня, середа 

Лідс – Лаціо 

Андерлехт – Реал (Мадрид)

Переможці груп і команди, що зайняли 2-і місця, виходять у 1/4 фінали.

Чвертьфінали: 3/4 квітня – 17/18 квітня

Півфінали: 1/2 травня – 8/9 травня

Фінал (Мілан, Італія): 23 травня 2001 року

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Loading...

Корреспондент.net в соцмережах

Загрузка...